Kde kúpim lacnejšie Sunar complex 1?

nikolino
21. jan 2013

Ahoj dievčatá poradte kde by som čo najlacnejšie zohnala sunár complex 1 kukala som aj tu v bazáre ale moc tu toho nieje našla som nutrilon za lacnejšie v rakúskej alebo polskej verzií škoda že niekto nepredáva takto sunár.

denisque
21. jan 2013

@nikolino Raz som kupovala v kauflande a tam ma 600 g sunar vysiel dako do 8 e, teraz uz presne neviem

alicka7
21. jan 2013

v DMke je akcia, ak kupis 2 vyrobky zn. Sunar, ten druhy je s 50% zlavou

evening_star
21. jan 2013

Ja som zatiaľ kupovala len v tescu - 600g - 10€, a v lekárni: 600g - 8€.

klincek
21. jan 2013

@nikolino ahoj, nepotesim ta..na sunar akcie nebyvaju, aspon ja som nikdy na ziadnu nenatrafila a to sme na nom vyse roka. Nedavno dokonca zmenili balenia (zo 600 g na 500 g) a tym padom este zdrazel. Ten Original je lacnejsi, ja kupujem za 7,50, ale Complex som nevidela pod 9. No Original je az od trojky, pre mensie deticky je len Complex.
A ak by aj nejaka zlava bola, na jednotku sa nevztahuje. Ani v pripade, ze by si napr. kupovala v DMke a mala tie kupony z ich kniziek (5 alebo 15%).
Parkrat som nieco videla aj tu v bazari, ale s postovnym ta to vyjde rovnako ako v obchode.
Ale keby si predsa natrafila na nejaku vyhodnu kupu, daj vediet🙂)

ela2710
21. jan 2013

@nikolino zlava na 1-tky nebyva nikdy, takou formou sa akoby pokusali podporovat kojenie aspon do pol roka, 2-ky, 3-ky uz v akciach byvaju, vcera som sla po tescu a je tam nejaká akcia rovno na Sunare

mondulka
21. jan 2013

Viem že v kauflande je nejaká akcia na sunar complex ale neviem na aké číslo

denisque
21. jan 2013

Tam v kaufkande je najlacnejsi aj bez akcie

kajsicka
22. jan 2013

http://www.bugy.sk/380/mlieka/?producer=Sunar&g... @nikolino ... ahoj, ja si ho objednávam z tejto stránky, keďže mám dvojičky a máme veľkú spotrebu mliečka, zrovna na complex 1 nemajú teraz akciu, ale ostatné majú celkom dobrú cenu, aj poštovné bolo zdarma nad 50€, ale to už od decembra zrušili. teraz je poštovné 3€ , ale kuriér ti ho dovezie až k dverám .... bola som kuknúť dnes v Kauflande, mali Sunar niečo cez 6€ ... super cena, ale mali len tie ochutené :( škoda, bola by som im tam vyrabovala regál 😀 ... aj v Tescu teraz beží akcia, len neviem dokedy

zden2
5. feb 2013

jeeej toto som práve hľadala dnes sme prešli z Nutrilonu na Sunar a tiež pozerám že kde je lacnejší... 🙂

fredinek
16. feb 2013

Ahoj ja kupujem najlacnejši v Kauflande ešte sme lacnejši nenašli stoji tam 7.99.

nikolino
autor
16. feb 2013

@zzzz128 Ďakujem za info super

jahody11
17. feb 2013

@zden2 preco ste presli z nutrilonu na sunar? ja davam nutrilon a asi tyzden mi mala zacala odmietat, vypije max 50 a potom zacne plut, a to som skusala uz rozne flase, rozne cumle, mam vyskusat zmenit mliecko???

zden2
17. feb 2013

@jahody11 no hlavný problém bol neustáli hlad malinkého. Vypil aj 100 nutrilonu a vôbec sa neupokojil stále plakal... a ešte sa metal a mal po každom kŕmení kŕče - úplne sa tak šponoval že už sme nevedeli čo robiť tak sme skúsili proste iné mliečko... a sunar bol prvá voľba keďže aj my sme vyrastali na sunare tak som skúsila ten a chvalabohu zabral... zrazu som zistila že mám celkom dobré dieťa 😉 teraz sa pekne napapá a pokojne ostane ležkať 😉

jahody11
18. feb 2013

@zden2 dnes som aj ja kupila sunar, tak drzte palce, nech aj nam zaberie 🙂

zden2
18. feb 2013

@jahody11 držím veľmi 😵 lebo nie je nad to keď je bábätko spokojné 😉 dajte vedieť či zabral 😉

zden2
18. feb 2013

ten sunar za 6 euričiek ste niektorá objednávala??? je to originál môžem sa na to spoľahnúť? neviem zdá sa mi to nejak málo 😀

jahody11
21. feb 2013

@zden2 ahoj, takze od pondelka papa sunar a zatial OK, vypije viac aj ked jej musim davat castejsie, kedze je este zvyknuta jest kedykolvek kedze bola donedavna kojena... ale hlavne ze je 😀

zden2
21. feb 2013

tak to je super.... len nech vám to vydrží 😉 a papakanie sa upraví asi sa musí teraz zasýtiť... môj Adrianko papá každé tri hodiny a medzi tým je kľud (teda keď to porovnám s tým Nutrilonom) samozrejme že sú aj horšie aj lepšie dni no ale je to malinké babätko takže to sa dá očakávať 😉

bijan
30. júl 2013

Dievčatá,ktorá potrebujete sunar komplex1?môj drobec to nemôže a mne ostalo 1X300g a k tomu dám aj rozbalené ak by bol záujem 1x.rozbalené je od 24.7.kupovane je v lekární za 8,90.samozrejme na cene sa dohodneme.info v IP

citronius
30. júl 2013

@bijan za koľko teda všetko aj s poštovným?

marianka3
12. aug 2013

Ja objednávam tu: http://www.feedo.sk/shop/mlieko/sunar/ , poštovné nad 49 € zdrama 🙂

miskaradko
30. aug 2013

Ahojte ak by mal niekto zaujem mam doma 4 skatule sunar complex 3... Cena 7eur skatula... Miska

susana618
21. sep 2013

V jednote (hypermarket)maju sunar complex 1 za 7,59.doteraz som tak kupovala

janinka13
15. nov 2013

mám v ponuke 1x 300g balenie nenačaté

samko1156
9. feb 2014

mozete si ho dat predpisat u doktorky a nieco vam preplati poistovna🙂

zuzana723
9. feb 2014

ja som sa na možnosť predpisovania u doktorky pýtala a pozerala na mna ako puk, že čo to od nej chcem... predpisovať môžu len AR alebo HA mlieka čo neviem o tom, že by Sunar niečo také vyrábal. hned na mna vybehla s Bebou HA, ale aj tú mi vraj môže dať až vtedy, ak jeden z nás (rodičov) je alergik. a samozrejme som si ešte vypočula, že prečo dávam Sunar, že Nutrilon je najlepší a bla, bla, bla.... pekné provízie z toho majú

a na otázku, kde je najlacnejší: tak momentálne v Kauflande. ešte prednedávnom sa oplatilo kupovať v Tescu, ale ostala som zhrozená, ked si dovolili zdvihnúť cenu o 2 €. na jednotky mlieka nenájdete nikde nikdy akciu nakoľko je to stanovené zákonom. takže je na tej danej predajni, akú cenu si zvolí

aluxka
10. feb 2014

@nikolino ahoj práve dnes som dala inzerát na sunar 1 krabica po 7 eur, mám ich 6 čo je celý karton ak by si ich zobrala poštovné by bolo na mna 🙂

zuzana723
10. feb 2014

@aluxka neviem, možno sa mýlim, ale asi už ten sunar pre nikolino nebude aktuálny, kedže konverzácia začala pred rokom... ale ak by som o tebe vedela skôr, tak by som ho zobrala, len my už budúci týžden prechádzame na dvojku ☹

aluxka
10. feb 2014

@zuzana723 hops....tak to som si nevšimla 😅 ...ale tak snád pomôžem niekomu inému....dík za upozornenie ja by som na to veru neprišla 🙂 odteraz viem, že aj dátum treba pozerať 🙂