Je v poriadku, že Sunar po zarobení pení?

suzi1617
25. jún 2014

moja malá má 4 mesiace aj jeden týždeň a stále sa snažím jej dávať výhradne materské mlieko, ktoré si bohužiaľ musím od jej narodenia odsávať a kŕmiť ju z fľašky. Nastal čas keď dopyt začína presahovať ponuku 😀 ...a ja jej budem musieť postupne dávať UM. Od narodenia už pár krát skúsila UM (Nutrilon - celý ho vygrcala), Hipp Bio (tak isto išiel prúdom z nej von), tak som jej skúsila dať Sunar a musím si zaklopať že dva krát zatiaľ sa v nej udržal. Pri MM nemá problém s refluxom. Chcem sa ale spýtať, je normálne že po zarobení tak strašne pení? Nevadí to malej pri papaní? Nedostane sa tým pádom do nej veľa vzduchu? A ešte, v čm je lepší ten Sunar premium? 😕

katusap
25. jún 2014

Ak mozem poradit - tiez davam Sunar. Ked uz ho das do teplej vody, tak flasou nehrkaj, len ho zamiesaj lyzickou a urobi sa ovela menej peny. A inak to nevadi, napr. ta pena pride na rad az posledna ked pije z flase a moja ju ani nechce. A na otazku v com je lepsi ten premium neviem odpovedat.

monika311
25. jún 2014

Ahoj ja davam nutrilon a tiez peni a vobec som sa nad tym nepozastavila,pretoze si myslim,ze kazde UM peni a tiez ako pise katusap ani moj nepije zostatok cize tu penu 🙂