Hipp Combiotik HA 1 vezus Hipp Bio combiotik

bibssli
24. feb 2024

Dobrý deň, viete mi prosím poradiť či je veľký rozdiel v týchto mliekach, malá má 2,5mesiaca a zatiaľ len dokrmujem máme druhé balenie Hipp combiotic Ha ( Ha som kúpila kvôli tomu že ja mám silné ekzémy a intoleranciu KB)
No zdá sa mi, že malej moc nechutí a posledne dni sa nedokáže sama vykakať len s rúrkou
Pokrmujem hlavne v noci no potom sa stále krúti je možné že jej nesedí či ešte počkať?
Pridať probiotika alebo skúsiť klasické bio combiotik 1?

michaelamiako
24. feb 2024

@bibssliako dlho jej davas to um? je aj mlieko Hipp bio kombiotik pre.to je uz aj z probiotikami.ja davam mojej malej toto od kedy sme doma z porodnice 4 mesiace a vsetko v poriadku.v nemocnici mala bebu a potom ten prechod na hipp doma bol trosku komplikovany s tym kakanim ale po 3 tyzdnoch sa to upravilo a odvtedy ziadny Problem s kakanim nema😀

peony13
24. feb 2024

My tiez máme bio conbiotik a žiaden problém sme nemali od kedy ho má 🙂

michaelamiako
24. feb 2024

@bibssli a este poviem ze ked zacinas len druhe balenie tak je skoro na vymenu mlieka,musis minimalne 3 tyzdne davat rovnake mlieko lebo to babätko si musi zvyknut...takze este vydrz a uvidis neskor...

bibssli
autor
24. feb 2024

@michaelamiako no asi mesiac dokrmujem 🙂 a neviem či ostať pri tom HA alebo skúsiť bio combiotik

michaelamiako
24. feb 2024

@bibssli ale to tiez robi vela kedze len prikrmujes...cize aj kojis a este aj um davas...

michaelamiako
24. feb 2024

@michaelamiako
@bibssli na toto by ti mali dat rada tie,co mali takuto kombinaciu..moja mala je od narodenia cisro len na um...

bibssli
autor
25. feb 2024

@michaelamiako ďakujem aj tak za radu 🙂