Hipp combiotic 2 z Avent fľaše

zanetka1979
23. aug 2012

Ahojte kočky, včera som prešla z Beby ha 1 premium na Hipp combiotic 2 a veľký problém nám robí hustota mliečka, jednoducho povedané príde mi hustejšie (akoby boli v ňom kryštály, ktoré sa nedajú rozbiť), pijeme z Avent fľaše a maličká to len s ťažkosťami dokáže pretiahnuť cez cumlík, dajú a nejakým spôsobom tie "kryštály" rozbiť? Má niekto s tým skúsenosti?

saskah7
23. aug 2012

@zanetka1979 neda sa to "rozbit", je to taky druh mliecka, skus zmenit velkost cumla... my sme mali opacny problem, z hipp 3 sme nedavno presli na babylove a to je zas riedsie, takze som musela vymenit cumel 😉 neviem, ci avent ma tiez rozne velkosti cumlov, ja mam flase MAM, tak tam je to ocislovane 😉

maslenka47
23. aug 2012

Naco menit cumle, zober spendlik, napichni vacsiu dierku a bude. Inak Avent ma 5 druhov cumlov, s 1, 2, 3 a 4 dierkami (ktore su ale rovnako male, takze to asi nepomoze) a potom cumel s "variabilnym prietokom", ten nema dierku ale obdlzndik asi 1x4milimetere, prietok zavisi, ci sa da do pusy ten obdlznik vodorovne, zvislo alebo nasikmo (-- / |). Tento
http://www.avent.sk/products/cumlik-airflex-sil...

IMO je to dost neprakticke, a aj skoda penazi, ked sa da dierka v pohode zvacsit svojpomocne

veroninika
27. aug 2012

tie krystaliky sa rozpustia, len musis nechat dlhsie cca 5-10min. mliecko vo flasi, predtym ako ho das papat malej (uz sme ho dlho nemali, tak neviem presne ten cas, ale ved to zbadas vo flasi, oni sa rozpustia a mliecko zostane hustejsie)

veroninika
27. aug 2012

@zanetka1979 tie krystaliky sa rozpustia, len musis nechat dlhsie cca 5-10min. mliecko vo flasi, predtym ako ho das papat malej (uz sme ho dlho nemali, tak neviem presne ten cas, ale ved to zbadas vo flasi, oni sa rozpustia a mliecko zostane hustejsie)

zanetka1979
autor
10. sep 2012

Ďakujem za rady @saskah7 @malsenka47 @veronika z každého príspevku som si niečo vzala a výsledok: dlhšie trepanie, mliečko precedené cez sitko a zväčšená dierka na cumlíku...funguje tooo 🙂

sonia1501
8. okt 2012

@zanetka1979 ahoj ja mam ten isty problem, mlieko je hustejsie a nase dievcata ho velmi nechcu. Skusala som s vacsou dierkou, ale tam to tecie velmi a nestihaju jest, tecie im to z ust, tak davam viacej vody alebo o jednu odmerku menej. Ale i tak sa im to hocikedy nepaci, mam dvojicky a ranne rodeo uz mame za sebou :o)
Tiez piju z flasky Avent a davam im cez trojku cumel.