Hipp Bio Combiotic 1 po Bebe

zuzikb137
20. apr 2015

Ahojte maminy.Viem,že každý drobček je iný,a vyhovuje mu iné mliečko,ale s akým máte naj...skúsenosti?Rozmýšľam nad Hipp Bio Combiotic,My sme začali ešte v nemocnici s Bebou H.A.1,a asi to striedali s Nutrilonom H.A.,ako mi vravela sestrička(jedna mi povedala že dávajú Bebu,druhá že Nutrilon),no ž tam v noci mi mala maličká problém zaspinkať,ale to sa ešte dalo,keďže mala aj moje mliečko,a UM som len dokrmovala.Doma sme dávali Bebu H.A.1,plus moje mliečko,no Bohužiaľ môjho je čoraz menej,a UM potrebujeme čoraz viac ☹ No po tej Bebe (keďže jej mala viac ako MM),začala maľ škaredú stolicu.Viem,že môže byť zelená,ale bola riedka,až s hlienami,a hrozne zapáchala,aj prdíky,aj keď malá priberala pekne.Lekárka mi nepovedala na to nič.V lekárni nám poradili Bebu Comfort,že pokiaľ nemáme v rodine alergie, H.A. mlieka sú v podstate zbytočné..,Tak sme ju kúpili s tým,že dve staršie dcérky na nej tiež vyrástli,a nemali sme najmenšie problémy.No po tomto mliečku začali koliky,a niekoľko x do týždňa neutíšiteľný večerný plač,a vzpínanie.Teraz ho papá 4.týždeň,a ako keby jej zo dňa na deň prestal chutiť.Myslela som si,že keď jej chutí od začiatku,bude stále,ale ako vidím tak nie.Pri papaní sa krúti,mrští ,a vypľuje cumlík niekedy až s plačom.S odgrgnutím máme tiež problém,príde mi hrozne ťažké to mliečko,nie a nie si grgnúť,a keď konečne,vyletí s ním aj polovica mlieka.(aj keď nie vždy).Okrem toho má drobunké vyrášočky po tváričke,čo predtým nemala.Skúšali sme Espumisan,pupík,cvičenie s nožičkami,antikolikovú fľašu,ale nefunguje nič.Rozmýšľam zmeniť mliečko,na Hipp Bio Combiotic 1,máte s ním skúsenosti?Neviem,či z toho musí vyrásť,alebo...Chcem skúsiť niečo,aby sme sa nemuseli pozerať na to,ako sa náš 7 týž.pokladík zvíja a neutíšiteľne plače.Poraďte,čo pomohlo Vám?S čím máte dobré skúsenosti?Ďakujem za každý názor,a radu.

katika2002
2. máj 2015

Ahoj. My sme tiez presli z beby na hipp po dvoch tyzdnoch zapekania a tvrdej stolice. Mozem len doporucit. Hipp nam sadol krasne. Sice mal chvilku riedku stolicu ale to bol len jeden den. Asi si telicko zvykalo. Odvtedy nemame tak caste koliky aj ked sem tam ho to este chytalo. Neskor sme presli na ar mliecka lebo mame reflux. A co sa tyka zelenej stolice s hlienami, na to mi mija dr. povedala, ze to z toho ze maly je hladny. Po tomto som kojenie vzdala uplne a presli sme uz iba na um a maly je odvtedy krasne spokojny...

katika2002
2. máj 2015

A H.A. je ozaj zbytocne davat ked nemate alergie. Skus najprv klasicke hipp a ked budu stale koliky tak daj hipp comfort... inak to co popisujes moze byt aj reflux. Nasho palila zaha preto strasne plakaval...

katika2002
2. máj 2015

Je a este ma napadlo na koliky nam doktorka predpisala sab simplex a krasne zabral

majolenka123
18. máj 2015

Ahojte kočky, ostali mi 3 krabice Hipp 1 Bio Combiotik, nové neotvorené, nám nesadlo, tak hľadáme ďalej...objednané z feeda, takže aj za dobrú cenu...3 krát 600 g - 30 eur + poštovné grátis. Ak by ste mali záujem, ozvite sa mi...

zuzikb137
autor
19. máj 2015

@majolenka123 ahoj,ja si ho zoberiem,z feeda tiež objednávam...napíš mi ,a dohodneme sa...ďakujem 😊