Hipp 1 BIO Combiotik alebo Beba Sensitive

4. jan 2022

Ahojte ktoré mlieko je kvalitnejšie Hipp 1 BIO combiotik alebo Beba sensitive 🙂ďakujem

mamina0078
4. jan 2022

Take ktore sadne. Mozes mat statisticky najkvalitnejsie UM ale ked tvojmu dietatu nebude vyhovovat tak to neovplyvnis.

medeaa
4. jan 2022

My sme v porodnici dostavali Bebu ale doma som davala a este stale davam Hipp a som velmi spokojna, ziadne traviace tazkosti.

daniela_p
9. okt 2022

@medeaa prosím vás a ktoré mlieko od hipp? Nás zapeká, ale aj grcáme dosť .. a teraz mame nutrilon colics :/

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
medeaa
9. okt 2022

@daniela_p davala som Hipp combiotik

haidi
9. okt 2022

Pri prvej aj pri druhej dcerke hipp bio combiotic nedám naň dopustiť v nemocke mi pri prvej kazali nutrilon a pri druhej zas bebu a celé zle bruško bolelo, zapekalo .. dali sme hipp a bolo po probléme treba vyskúšať 😉

kris_tin257
9. okt 2022

My sme skúšali Nutrilon Beba a HiPP combiotik, Nutrilon bol najhorší, malý nám ho nechcel odmietal ho, Beba sme kupovali keď sme nevedeli zohnať HiPP, HiPP bol ale u nás klasika fungovali sme hlavne na ňom 😊

daniela_p
10. okt 2022

Ja som dnes kúpila hipp bio combiotik, v lekárni mi povedali, zd všetky maju označenie už bio .. ale nie sú to dve mlieka hipp combiotik a hipp bio combiotik?

autor
10. okt 2022

@daniela_p všetky sú už bio 🙂 teda aspoň ja som uz bez toho nevidela hipp

daniela_p
10. okt 2022

Aha tak ja som si asi zle pozrela 🙂

rebekamarcusko
10. okt 2022

Z hipp môjho zapekalo ,tak sme prešli na beba sensitive a mal ju do 10 mesiacov. Teraz už je na obyčajnej bebe

haidi
10. okt 2022

@daniela_p to je asi to isté na a starom baleni bolo bio sa uvádzalo a novšie nemá v názve 😉 no všetky výrobky sú bio od hipp😉

daniela_p
10. okt 2022

@haidi ďakujem 🙂 .. len škoda, že z neho grcá oveľa viac ako z nutrilonu .. pije ho síce deň, ale to grcanie je dnes katastrofálne .. som zvedavá ako ďalšie dni bude na tom 😩

haidi
11. okt 2022

@daniela_p hmmm potom asi riešiť s pediatrom uvidíš hádam nájdete vhodné mliečko 😉

daniela_p
11. okt 2022

@haidi už sme riešili, dokopy mi nič nepovie a neporadí …

haidi
11. okt 2022

@daniela_p tak držím palce hádam sa to upraví mne prvá dcérka grckala tiež často a potom to akosi prešlo samé