Hami proti grckaniu

katka123456
8. jan 2014

Skusili ste niekto mlieko Hami pri grckani? Ste s nim spokojne?

ushuaia
8. jan 2014

@katka123456 viem ze sa pytas na HAMI, myslim vsak ze sa tu dostaneme k roznym druhom UM...moja dcerka papa France Lait AR a som spokojna...

luba28
8. jan 2014

@ushuaia na francuzkom bola aj moja dcera,...tiez som bola spokojna,....sice uz daaavno,... 🙂 😝

ushuaia
8. jan 2014

@luba28 len sa divim - asi to vyzneje divne , ze uz ,,davno,, bolo aj u nas na SK - mozno pod inym menom, neviem...som citala od viacerych mamin... 🙂

luba28
8. jan 2014

@ushuaia nie,bola to taka ruzova plechovka s napisom France Lait,....vazne a stalo to vtedy 105 Sk,....pred 10 rokmi,... 🙂

ushuaia
8. jan 2014

@luba28 to je dobre 🙂 , my sme tiez papali z tej ruzovej plechovky - este stale je pre najmensie deticky, ale kedze mala reflux presli sme na AR ta je zlta..., a dobry cenovy rozdiel teda...ved jak vo vsetkom... 😀

natalisnatalia
8. jan 2014

Ja použivam teraz Hami nam to pomohlo je dobre predtym sme mali nutrilon s tym som nebola spokojna lebo mala z toho nevedela kakať a potom sme isli na France Lait a teraz sme na Hami Bio 🙂

allesandra
3. máj 2014

žienky, kto používa Hami proti grckaniu, radte....pri premiešani sa mi urobí vo flaške taká pena....nechcem aby to mala pila, takže nikdy nevypije dodna, tym padom mame velký odpad, aj nejakých 30ml, jej už nedávam.
Predtým sme mali Bebu AR, ta sice nepenila, ale zas kakanie nebolo dobre.

ivkars
21. jún 2014

@allesandra ahoj aj ja som zacala malej davat Hami proti grckaniu pretoze mi stale grckala aj z mojho mlieka aj z Beby. A tiez som si vsimla tu penu tak som jej to zacala robit tak, ze jej to dobre rozmiesam lyzickou ale aj tak sa trochu peny spravi. Sice uz mala negrcka, ale ma dost hustu stolicu z toho a niekedy sa dost natrapi kym sa vykaka. Tak uz neviem ci mam skusit nieco ine, nechcem to velmi striedat. Som z toho na nervy uz :-/

allesandra
21. jún 2014

@ivkars no s tým to sme si museli poradit aj my. Davam jej tak 2x za den, obyčajne HAMI a tiež to mlieko zarabam do kamilkového čaju. Urobím si taký riedky odvar do termosky z klasického kamilkoveho čaju pre babatka a z toho jej robím celý den mliečko. Toto nam pomaha, tak skuste

ivkars
21. jún 2014

@allesandra takze Ty striedas mliecka? davas aj obyc. Hami a aj Hami proti grckaniu? Ci to zle chapem? Ja jej teraz davam len toto proti grckaniu. Pomohlo to, grckanie zmizlo no len kakanie uz nie je tak casto a niekedy dost placka kym sa vykaka, vidim ako tlaci s nejde jej :( Ma 2 a pol mesiaca, predtym mala pokakanu skiro kazdu plienku a teraz uz len tak 2x denne. Neviem ci je to normalne. To o kamilkovom caji som este nepocula, dakujem za tip ak sa to nezlepsi tak vyskusam.

luciateplicka
19. sep 2015

Ja som tiez asi pred 3dnami presla z beby na hami proti grckaniu a dneska uz tlacila a tlacila a len taka mala tvrda gulicka z nej vysla. Tak som jej tam skusila dat aj probiotika aby to lepsie spracovali creva a uvidim dufam ze bude lepsie.