Grckanie z umelého mlieka

keira
19. nov 2012

Presli sme Nutrilonu HA1 na HA2, dovtedy sme vobec negrckali, teraz mu dost casto vybehne z ust .. cim to moze byt? zmenou mlieka? tazsie travenie, rychlejsie pitie? ma niekto podobny pripad? dakujem

bibistec
19. nov 2012

skus sa spytat lekarky ci nemate prejst na AR formulu, ale mozno mu len rychlo stieklo alebo idu zuby alebo nieco take. asi nejde o nic vazne

keira
autor
3. jan 2013

@bibistec no grckame stale, proste mu sem tam vybehne mala sablicka mliecka, teraz ma tu niekto strasi, ci nie e na brusko prechladnuty 😒

bibistec
4. jan 2013

@keira skos k lekarke mozno ti poradi mozno bude len treba dat vyssie matrac pri spani alebo zahustovat mliecko ako ked maju deti reflux. neboj sa prechladnutie bruska to si nemyslim kde by k tomu prisiel? a to su velke bolesti to nie.

laura0
4. jan 2013

@keira podla mna je to z mlieka ..moja mala tiez kym pila Sunar 1 complex grcala velmi ,taraz sme presli na Sunar 2 a je to podstatne lepsie s grcknim.Kamoska tiez kym nezmenila mlieko maly jej grckal ale velmi ako nahle dala ine mlieko ktore im sadlo je po grckani.... 🙂

certica25
6. jan 2013

baby ja mam ten isty problem mala ma 3 tyzdne pijeme nutrilon H1 lebo ja som mliecko uplne stratila mala mi vypije 80ml ked vypije naraz vybuch z nej polovica mliecka von neviete mi poradit cim to bude?rychlo pije alebo sa nahlta vela vzduchu?nerobi to zase casto teraz sa to stalo 3x ....dakujem za radu.

binka79
7. jan 2013

Ahojte babenky, no ja mam tiez taky problem. Ma 2mesiaciky a este sa snazim ho prikladat, nieco si este vytiahne, ale musim este prikrmit nutrilonom. Dost mi vzdy vygrckal, tak doktorka odporucila nutrilon AR, tiez trosku z neho vyslo, ale nie velmi a pomaly sme presli na nutrilon 1, uz je to lepsie. Este mam jeden problem, stale je hladny, kazde dve hodiny si pyta jest a to uz spapa aj 120ml a navecer si pyta aj kazdu hodinku po troske 90ml, 60ml, potom zase a opakuje sa to az do desiatej - pol jedenastej. Presli sme na nutrilon 1 extra, ktore by malo vraj viac zasytit, ale nepocitila som ziadnu zmenu. V noci sa budi po dvoch - troch hodinach, este je velmi skoro aby prespal aj 4 hodinky? Bo mala mi tak zaspala ked som presla na nutrilon, niekedy spala aj 5 hodin v noci, ale s tymto mojim dvojmesacnym batoztekom mam teraz problem. Prosim poradte.

bucunko
26. sep 2013

ahojte. podla mna je to nutrilonom. moj maly z neho vracia ale zahadne aj z mliecny kas od Nutrilonu.