Grckanie z Beby

lulu5111
8. mar 2018

Ahojte, baby poradte. Maly mi zacal grckat od Um Beba Optipro asi po 3 tyzdnoch,tak sme vymenili za Hami 0, ale po tyzdni aj s toho grckal, tak sme dali Hipp combiotik. To papa druhý den a este viac grca,ide to sem tam z neho prudom a aj zacal slintat viac. Mam mu skusit dat ten nutriton na zahustovanie? Lebo ked dopapa,mame ho vyse pol hodinku az hodinku na rukach zvyslo a aj tak. Uz zacinam byt zufala a to mame len 6 tyzdnov...

pininka
8. mar 2018

Ja by som ti poradila hlavne nestriedat mlieka. U takehoto baba je este normlane ze obcas nieco vygrcka,ale len co si zaludok trocha zvykne na um, vy mu date nove. Urcite treba dlhsie davat a sledovat,navyse to vobec nemusi byt od mlieka, qle moze mat ciastocny, alebo uplny reflux, na toto by som sa skor zamerala.

karmela
8. mar 2018

@lulu5111 môže mat reflux a keď už je na um tak by som skúsila antirefluxne mlieko je hustejšie aby sa nevracalo spat do pusinky.Tiez je beba ár,nutrilon ár,humana ár,sunar ár..Keď by prestal vraciat z takého mliečka treba navštíviť gastro

lucinecka149
23. mar 2018

@lulu5111 Ahoj my sme mali pred nedávnom podobný problém, naša malá tiež stále grckala aj keď som ju hodinu držala na rukách, grckala dokonca ešte aj po troch hodinách keď išla znova papať (aj ja som bola už zúfalá), tak sme šli ku dr. ale tá nam predpísala iba sirup gastrotuss proti grckaniu, ale ja som sa jej rozhodla kupiť ine UM ..kupila som Sunar Antireflux expert a comfort..a je fakt super je hustejšie malá je zasýtená a grcká už iba občas aj to minimálne a vobec ju z neho ani nezapieklo lebo je aj proti zapche a na bolenie bruška, takže ja odporučam 🙂