Grckanie po zmene mlieka

natalia888
8. júl 2013

Prosim o radu. 2 mesacnej dcerke som pred 3 dnami zmenila mliecko z beby HA 1 (pricom nie je ani jeden z nas alergik) na mlieko babylove 1 bio....vsimla som si ze po krmeni cca po hodine zacne grckat....po nasadeni tohoto mliecka mala aj dost casto stolicu co som bola dost prekvapena lebo pri bebe nam to trvalo aj 2-3 dni...neviem ci to bola reakcia na zmenu....prosim o radu co mam robit....vydrzat ci bude grckanie pokracovat alebo prejst na ine mliecko?....dakujem

aristka
8. júl 2013

@natalia888 má ho len 3 dni ešte by som nemenila tam by nebol čas ,aby si zvykla a ak zas vymeníš znovu zas iné ,môžeš ešte situáciu zhoršiť...počkaj ak sa to nezhoršuje aspoň mesiac a potom uvidíš ak by sa to zhoršovalo poraď sa zo svojou dr.čo by ste pre drobca aké mliečko našli...

sense
9. júl 2013

pockaj aspon tyzden 10 dni lebo jej dalsou zmenou len vic uskodis.....brusko a travenie malej si musi zvyknut. nasa bola tak ked sme presli z comfortu na hipp a po tyzdni sa to upravilo

sense
9. júl 2013

@natalia888 este ma napadlo ci nie je to nove mliecko sytejse a teda by jej stacilo menej, a este HA mlieka maju menej laktozy a bilekovina byva stiepene a klasicke to nemaju a lactosy byva viac