Grckanie 2-mesačného bábätka po umelom mlieku

peter1803
27. dec 2023

Ahojte, mam 2 mesačnú dcérku, ktorú som od narodenia prikrmovala sunarom premium 1. Teraz je už iba na umelom mlieku. Začala mi ale po každom kŕmení odgrckávať mliečko. Aj hodinku po papani si grcne. Stavalo sa, ze po urcitom case vygrckala aj priezračnú tekutinu. Ako keby žalúdočnú šťavu. Keďže sa jej spomalilo priberanie, tak mi doktorka predpísala antirefluxny sunar 1. Už sme 5 dní na antirefluxnom a nebadám žiadnu zmenu. Grcka po každom kŕmení a aj po hodine od kŕmenia začne byť nepokojna, zdvihnem ju na odgrgnutie a vygrcka sa. Niekedy hned po grckani začne čkať. Keď sa aj napapá a dam si ju na odgrgnutie, tak vydava nepokojne zvuky, hybe sa a zacne si cmulat ruku ako keby bola hladna. Zdá sa mi, že začala aj menej cikat. Kaka ale pravidelne 1x niekedy aj 2x denne. Stolicu ma žltú. Aktívna je ale stále, kope nohami rukami, smeje sa ..
Do mliečka jej aj dávam probiofix. Už som zúfalá. Nemáte niektorá podobnú skúsenosť?

13riska13
27. dec 2023

Nam to robila dcera alw na inom mlieku davala nam doktorka aj zahustovac mlieka z toho sa zas nevedela vykakat tak sme nakoniec mlieko vymenili