Francúzske mlieko 1 až 3 roky

simonka3
9. feb 2014

Ahojte maminky.Minuly mesiac som dcerku odstavila po roku kojenia a presli sme na umele mlieko a chcem sa opytat na vase skusenosti umelych mliek,viem ze kazde dieta je ine,nieco ine sadne.Aku skusenost mate s francuzskym?mali sme predtym sunar a ten jej nebol dobry

luba28
9. feb 2014

@simonka3 ja som na neho presla od narodenia dcery a spokojna som bola,..nemali sme ziadne problemy a aj jej chutilo,...sice len jednotku,lebo potom sme presli na obycajne mlieko,...aj vy by ste mohli prejst na obycajne,ved uz je dost velka,...

cerez
9. feb 2014

@simonka3 Sestra bola s francúzskym mliekom spokojná. Ja zas s Hipp mliekom.

simonka3
autor
9. feb 2014

Ahoj a bolo v pohode obycajne mlieko?volakedy ked umele neboli,ze sa davalo obycajne kravske a,ze dobre bolo,to mi babka hovorila
@luba28

simonka3
autor
9. feb 2014

@cerez Hipp sme este neskusali,zatial len sunar,z toho ju prehanalo,tak ten som hned zrusila a teraz mame francuzske a to je zatial dobre

keira
9. feb 2014

skuste dat do neho aj kokosovy olej

luba28
9. feb 2014

@simonka3 v pohode sme presli a nic sa nestalo,...kedze ste zacali s UM tak postupne pridavaj obycajne plnotucne,..cize ked pije napr.200ml tak 190ml urob francuzske a 10 dolej plnotucne a tak postupne kazdy druhy den pridavaj viac plnotucneho ako UM,....

123zuzana
9. feb 2014

@simonka3 ahoj ja ked som odstavovala dcerku zacala som jej davat obycajne kravske krabicove mlieko

syrik
9. feb 2014

To mlieko je perfektne, nedám na neho dopustiť. 🙂

balajka
9. feb 2014

my nedame tiez nan dopustit,maly mal od malicka problemy s bruskom vyskusali sme vselico,ale francuzske je cislo jedna, mozem len odpoucit 🙂

erikajanik
11. feb 2014

Nechapem preco je Francuzke,tam ho vsetci poznaju len ako Nestle mlieko