France Lait 1 - rozdielne dózy

aschkimka
3. aug 2021

ahojte, dnes som išla kupovať dcére France Lait 1 a keď som prišla domov,všimla som si, že tie dózy sú trošku iné a pri Tom mlieku bez DHA sa mi zdalo mlieko hustejšie a dosť penilo a to s DHA (novšia verzia), tak to mlieko vôbec nepeni a zdá sa mi také menej krémovejsie, stretli ste sa niektorá s tým? deti vám to pili normálne? boli rovnako sýte? Ďakujem za odpoveď. Prikladám aj foto 🙂

zuzuliatko18
3. aug 2021

@aschkimka France lait vsetky su momentalne v novych dozach, pisu vsade o novom zlozeni, takze ASI nieco na nich menili..zatial mame nacatu poslednu status plechovku a zajtra/ pozajtra nacnem novu. Uvidime. Syncek uz Mal prejst na 3, ale ta mu nesedi v novom zlozeni, tak som zvedava ako bude 2.

aschkimka
autor
3. aug 2021

@zuzuliatko18 dajte prosím potom vedieť, lebo dcéra ho vypila, to nové ale prišlo mi vážne také vodovejsie...uvidíme či ju to zasýti tak ako staré, to mi prišlo krémovejsie aj tam zostala taká pena...

zuzuliatko18
3. aug 2021

Iste dam vediet, ale ak by ste mali zaujem, nam zostali 2 alebo 3 plechovky tej starej 1, mozem pozriet do kedy maju zaruku a by som Vam ich posunula za nejaku rozumnu cenu😊

erinomareno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aschkimka
autor
4. aug 2021

@zuzuliatko18 akoze pije mi aj to nové mlieko 🙂 pozreli ste dokedy je tá "stará" 1tka?

zuzuliatko18
5. aug 2021

@aschkimka do 19.12. ma zaruku. Ta nova 2 sa mi nezda nejaka ina ako ta predtym. Vcera som ju nacala.

aschkimka
autor
7. aug 2021

@zuzuliatko18 viete čo,musím počkať ešte stále dní, lebo dcéru z toho mlieka veľmi zapeka, tak skúsim počkať,či si na to jej crievko nezvykne

zuzuliatko18
8. aug 2021

@aschkimka v pohode, ja ho planujem za par dni ponuknut normalne v bazari.drzim palce, nech najdete to spravne.