Flaša pre 1,5 ročné dieťa

marlenkac
11. sep 2018

Mamicky prosim poradte nejaku overenu flasu(nie sklenenu)pre 18 mesacnu dcerku na umele mliecko.doteraz sme mali stale avent ale rychlo sa nicia vyvaranim.chcem zmenu.dakujem.

babatkoo
11. sep 2018

@marlenkac ak vie pit cez vacsi otvor odporucam zn. Nalgene

yanni
11. sep 2018

@marlenkac A to mlieko pije kedy? Daj jej mlieko do poharika a mas vybavene. Nemusis nic vyvarat a ani sa ti nic neponici.

marlenkac
autor
11. sep 2018

@yanni pije rano ked vstane a vecer ked ide spat.

marlenkac
autor
11. sep 2018

@babatkoo nevie pit cez velky otvor

xeonela
11. sep 2018

A cez ten poharil s tou nasadkou, by jej to neslo?

yanni
11. sep 2018

@marlenkac Pije este z klasickej vlase s cumlom? lebo Avent je "pojem". 18 mesacne sa uz da v pohode naucit pis z normalneho pohaza. Ak nie, tak skus, ako pise
@xeonela , ten pohar na ucenie. Nie s cucakom, normalny pohar, kde je otvor prekryty. Ma ho aj Avent. Cim dlhsie jej bdues davat flasu, tym to bude horsie s ucenim. Pomalicky skusaj, ona sa nauci.

babatkoo
11. sep 2018

@marlenkac potom odporucam Pacific Baby. Termoskova nerezova antibakterialna flaska s 3 nasadkami. My sme ju pouzivali 2 roky od cumla, nasadky az po slamku. Vyhoda je ze v nej tekutina ostane v zime dlho tepla ci v lete studena. Predava sa s.cumlom a ostatne nasadky sa dokupuju
https://www.feedo.sk/znacky/pacific-baby/

katkapalo1
11. sep 2018

Pani sa pýtala na fľašku nie nato ako ma malé pit. Je jasné že 18mes už vie pit aj z pohárika ale niektoré detičky mlieko inak ako zo svojej fľašky nevypiju, je to pre nich taky relax v posteli. Však ani to nebude trvať večne a ak ma tu fľašku len na ranné a večerné mliečko nieje to katastrofa. Malý ma pomaly tri a ráno by mlieko inak nevypil z pohára isto nie to skôr prestane to mlieko pit inak ostatné pije iba z obyčajného pohára. Tiež máme avent ale ozaj často kupujem. Mne sa páčia ešte Nuk sú také mohutnejsie a dobre sa držia.

babi81
11. sep 2018

@marlenkac mam pre take 18mesacne 🙂 osvedcena cumel som menila raz a pouzivame 6mesiacov, sterilizujem kazdy druhy den

marion09
11. sep 2018

@yanni presne tak,svagrinina bude mat 4r a stale pije cez dudel lebo ju inak neucia

yanni
11. sep 2018

@marion09 😱😱😱😱😱

marion09
11. sep 2018

@yanni tak to je,niekto chce mat "svaty pokoj" a nema trpezlivost nieco dieta ucit

nikiki29
11. sep 2018

@marion09 môj brat má necelých 6 rokov, je prvák na ZŠ a stále pije kakao z fľašky s cumlíkom a to aj v noci aspoň 1-2x 😞
Čo sa týka tej fľaše, mama vychvaluje Tommee Tippee, na to že ich používa pomerne dlho, vyvárala, umýva len v umývačke, je stále s ňou spokojná 😊

lubik87
11. sep 2018

@marlenkac ako sa ti znicila fľaška po vyvarani ? Ja používam tie isté fľaše po synovi a už to budú teda 3 roky používania a dennodenneho sterilizovania a nič im nieje ...v každom.pripade takto ti teda dopadne každá fľaša plastová bez ohľadu na značku...ešte mám aj Tommy tippe či niekam tak ale tie nepoužívam už 🙂

kika831
11. sep 2018

@marlenkac vyskusali sme strasne vela flias, nakoniec pouzivame baby love z dm s tym vacsim cumlom a nie je problem. Normalna cena, dlho vydrzia - prevaram kazdy den flase. Vyskusaj 😉

bubinko1506
12. sep 2018

Moji budu mat 2 roky, mlieko piju rano a pred spanim z avent flase s cumlom. Rovnako aj v noci este piju 1x mlieko. Cez den piju vodu alebo caj z klasickeho pohara, dokonca bez mojej pomoci a neobleju sa😉

just4kids
14. sep 2018

Máme veľmi dobré fľaše na pitie mlieka v ružovej alebo modrej farbe s štandardným cumlíkom alebo so širokým otvorom.
Podrobnejšie informácie nájdete v našom eshope: www.fortunashop.sk.