Existuje aj mlieko Babylove pre dvojročné dieťa?

andrea561
20. nov 2013

Maminy papame od 4 mesiacov nutrilon, treraz ma mala 14 mesiacov, a skusame prejst na babylove, su na nho chvali, a je o dost lacnejsie. Len ho moc nepoznam, papame 3, to je od 10 mesiacov, a dalsie uz potom nie je? to je napriklad aj pre 2 rocne dieta? negrckaju vam z neho, ste s nim spokojne? Dakujem 🙂

nikolet_89
20. nov 2013

@andrea561 ahoj presne ako pises dalsie uz nieje my ho pijeme od 13 mesiacov tiez sme presli z nutrilonu a malej nerobi ziadne problemy sme spokojny 🙂

jul11
20. nov 2013

@andrea561 my sme presli z Beby a v pohode.najvyssie je trojka.Napriklad neter je na trojke Bebe uz roky,lebo 4jej nerobila dobre a obycajne mlieko odmieta

andrea561
autor
21. nov 2013

@nikolet_89
@jul11 a zasyti na celu noc, mne sa zda, ze malej to nejako nestaci, zarabate tych 210 ml?

demeterka
21. nov 2013

my mame tiez trojku babylove a sme spokojny, moj vydrula 240 ml, teraz ma 16 mesiacov.

lucia006
21. nov 2013

Nas syncek bol na hiipku ,teraz treti den skusame babylove 3 a tiez zatial vpohode 😉

jul11
21. nov 2013

@andrea561 nasa papa 180ml na noc a staci jej.ona je dobry jedak,zje toho cez den dost vela a rano pije len vodicku a ideme ranajkovat.mliecko ma 2x do dna, na obednajsi spanok a na noc

vianne
21. nov 2013

ahoj, pokial viem je uz len Babylove teda od 10. mesiacov, nas maly ho pije odvtedy ma teraz 2,5 roka a stale si ho rad da. my stiedame s kozim mliekom, ale co sa tyka sytosti, maly to nerozlisuje.

nikolet_89
22. nov 2013

@andrea561 ahoj vies co neviem ake mas ty dieta, ale moju malu nezasyti na celu noc ziadne mlieko respektive nie UM, ja uz od 9 mesiaca davam dcerke na noc klasicke plnotucne mlieko, pretoze po UM my bola uz po 3 hodinach hore, ked som jej dala klasicke mlieko tak po 5-6 hodinach tak ci tak mi za noc vypije 330ml flasu a je jedno ci jej dam don krupicu, alebo nie

andrea561
autor
25. nov 2013

@nikolet_89
@jul11
@demeterka
@lucia006
@vianne
baby co je pravdy na tom, ze toto mliecko je ako kravske? dnes mi jedna pani povedala, ze to ako keby som davala kravske, ze to je uplne jedno...

nikolet_89
26. nov 2013

@andrea561 to by som teda nepovedala navyse je to BIO mlieko

jul11
26. nov 2013

@andrea561 vsetky UM musia splnat prisne kriteria

demeterka
26. nov 2013

@andrea561 mlieka musia splnat prisne kriteria. Ked si precitas zlozenie na krabici, tak je identicke ako napríklad u nutrilonu. hlasky typu jedna pani povedala milujem. Vsetky mlieka na nasom trhu su v podstate rovnake, ale nutrilon a beba su znacka a lider na trhu a platis vela za reklamu, ostatne firmy potom od nich kopiruju zlozenia ale kedze babylove je interna znacka dm, tak platis za tovar a nie za reklamu.

andrea561
autor
26. nov 2013

@nikolet_89
@jul11
@demeterka
len som chcela pocut aj vas nazor, tiez si myslim, ze to tak nie je, lebo ked som ho kupovala porozvnavala som zlozenie s nutrilonom 🙂

demeterka
26. nov 2013

@andrea561 my sme na babylove mliecku od 6 mesiacov a fakt som spokojna, hlavne nenecham majland v drogerii za mlieka. teraz mame 16 mesiacov, a rozmyslam ze uz aj prestanem davat umele mlieko uplne niekedy po novom roku ked nebude ziadna reakcia.

vianne
26. nov 2013

@andrea561 vsetky detske formuly sa vyrabaju z kravskeho mlieka, ale podla vseobecne platnych standardov v EU, sa upravuju napr. energeticka hodnota, pomer bielkovin a pod...aby sa mlieko co najvia podobalo materskemu a zaroven podla veku co dieta potrebuje. takze vsetky mlieka okrem sojoveho su z kravskeho 🙂