Dojčenské kozie mlieko

alla001
16. aug 2017

Maminky aku mate skusenost s dojcenskym kozacim mlieckom. Ktora znacka je naj ?

denisa098
16. aug 2017

A take fakt je?

janickacrazy
16. aug 2017

@alla001 Dobré je značky Topfer.
@denisa098 Samozrejme, že je, niektoré mamičky nechcú dávať kravské UM, tak dávajú kozie. No je dosť drahé.

denisa098
17. aug 2017

@janickacrazy ja som to v obchode nevidela,neboha babina davala mamickam ked mala kozy ale taketo mliecko som v obchode nevidela.Ma to byt susene ,ci cerstve?

jeennyv
17. aug 2017

Ak hovoris o dojcenskom mas namysli asi take, co sa zaraba...moja sesterka ako kojenec na nom bola, kupovali v lekarni a bolo drahsie, ale oni to mali na odporucenie lekarky, bol tam nejaky problem nemohla bezne a zo zaciatku bola kojena..neviem presne ci na predpis a ani znacku

janickacrazy
17. aug 2017

@denisa098 V obchode ho bežne nenájdeš, len na internete alebo v nejakých predajniach so zdravou výživou, ale tam už vačšinou nemajú UM ale len obyčajné sušené kozie mlieko pre vačšie deti alebo pre dospelých.

kredog
19. aug 2017

co moze byt horsie na cistom koziom mlieku ako na um koziom mlieku? ked som prestala syna kojit, presli sme na um, no kazde mu robilo zle. jedna znama mi poradila normalne susene kozie mlieko, kupujem cez net polkilove vedierka, som spokojna, maly mi kravske nevezme do ust, ani ked tam skusam dat granko. kupujem ho priamo od predajcu asp.s.r.o, mrkni cez net.

janickacrazy
20. aug 2017

@kredog Tak vieš, záleží aj na tom aké veľké bábo máš. Niektoré ženy, ked nemožu kojiť, tak od narodenia dávajú kozie UM, nemožeš takému malému dať obyčajné sušené. Kozie UM obsahuje všetky vitamíny a minerály ako aj kravské UM.

kajbenka
23. okt 2018

Ja mám teraz na predaj um kozie Kabrita. Už to maly nepije a ostali nám tri plechovky. Chuťovo úplne že mnam aj pre dospelého. Nedá sa to porovnať s tými sunarmi a spol🙈

stela128
1. feb 2019

@kajbenka este mate tu kabritu? Ako a kde ste to objednavala? Cez ich stranku oficial?

kajbenka
3. feb 2019

@stela128 zdravím už nie už maly vypil a už nedávam žiadne mlieko. Ale objednavala som z https://www.holland-at-home.com/en/kabrita-3-ba.... Keď objednáte min. 3 balenia poštovné je zadarmo. Prišlo to za 5 dni kuriérom ups.

stela128
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kredog
4. feb 2019

@kajbenka aj ja ďakujem za info 🌹🌷

alexandram1985
29. máj 2019

Ahojte neobjednavali ste prosim vas niektora kozie mlieko kabrita ze by ste mi posunuli jednu pixlu? Dakujem

stela128
29. máj 2019

@alexandram1985 momentalne nie
Pijkala ho 5 mesoacov a uz v 8 mesiacoch budeme asi len na aptamile