Dcérka má žltú zapáchajúcu stolicu. Mám jej meniť mliečko?

kamca495
8. aug 2021

Prosím vás viete mi poradiť som trošku mimo dcéra bude mať mesiac dávam jej jesť hipp ha combiotik stolicu má žltú len strašne zápacha je to v poriadku ?😐 či meniť mliečko ?

pininka1
8. aug 2021

Ak ho ona dobre znasa, nema bolesti bruska, urcite by som mlieko nemenila.

barus26
8. aug 2021

@kamca495 bábätka mavaju žltú stolicu dosť často.. väčšinou vyzerá ako taká “praženica” a no hold 💩 zrovna nevoni😀 ak sa to stalo párkrát, že bola nejako moc zapáchajúca tak by som neriešila, ak sa ti zdá stále že je to proste moc a spomeň u dr.. Ja by som nemenila ešte mlieko

nikpa
8. aug 2021

@kamca495 keď nemá problémy že by ju pučilo, dobre sa vykaka a má vetry, mlieko by som určite nemenila. Ťažko sa hľadá mlieko ktoré bábätku sadne a kvôli farbe a zápachu stolice by som nespekulovala. Z druhého môže mať ,, peknú,, stolicu alebo bude ju bolieť bruško, to asi nie je lepšie....

makova333
8. aug 2021

Stolica nema zapachat extremne, znamena to, ze sa premonozili crvene bakterie, rovnako ak je stolica zlta hlienovita. Dvolezite je zistit ci sa stolica zmenila po tomto mliecku, ci ma dieta nejake travaice tazkosti, ci je v stolici hlien atd. Malo info si dala. Btw Hipp Combiotic je jedno za naj mliek na trhu a väcsinou ho babätka toleruju.
@kamca495