Dá sa kúpiť malé množstvo umelého mlieka?

luckalucka5718
3. mar 2022

Zdravím ženy chcem sa spýtať da sa niekde kúpiť malé množstvo umelého mlieka? Malá je plne kojená a potrebujem jeden večer vynechať kojenie lebo nebudem doma a nemám odsaté a to ani neodsajem jej toľko... no a veľká krabica sa neoplatí keďže je plne kojena a ide len o jeden večer. Ďakujem za typy

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
3. mar 2022

Beba ma napr. take uz zarobene, akoby jedna davka 🙂 dostat ich aj v DM

luckalucka5718
autor
3. mar 2022

@lubka261 neviete kde to zvykli mávať?

andula1988
3. mar 2022

@luckalucka5718
Aj kendamil 1 byva taka mensia krabica akoby ma skusku

luckalucka5718
autor
3. mar 2022

@andula1988 kde napríklad?

andula1988
3. mar 2022

@luckalucka5718 viem ze v predeti mali, alebo skus aj lekaren dr.max

andula1988
3. mar 2022

@luckalucka5718 daj si vyhladaj kendamil 1 150g (naslo mi viacero predajcov) potom je aj 400g

anne_mary2
3. mar 2022

@luckalucka5718 vola sa to beba komfort ( dm alebo google a kupit online).
Ale teda skor by som odsala postupne, ved vytiahnes z mrazaku viac balickov..
Neviem hlavne to neskusaj na ostro az ked doma nebudes, lebo sa moze stat ze ti to dieta vobec nepije a budes aj tak utekat domov kojit…🙈

jaskolka
3. mar 2022

Majú v DM malé balenia, ja som tak kúpila Bebu na skúšku, a určite aj v lekárni budú mať nejaké iné značky.

floren
3. mar 2022

V Tescu som videla nutrilon

nevenka
3. mar 2022

Ja by som skusila asi ten Kendamil, mne sa ono zda vonou aj chutou najodobnejsie normalnemu mlieku. Ja som ale objednavala to 150g balenie, neviem, kde ho fyzicky maju, ze kupis hned.
Len moje 2 kojene deti pili asi prve 3 mesiace v pohode z prsa aj flasky a cokolvek, najmladsi aj cierne uhlie vo vode (mal zltacku) a potom, ako som zacala uplne plne kojit a flasku davala coraz menej, tak ju nechceli, ani umele mlieko, toho mladsieho nadrapuje z neho. Ale ked mu kasu z neho spravim, tak zje 😁
1 dieta mi pilo cokolvek, z prsa, caj, vodu, UM z flasky.
Toto si treba vyskusat, az potom naostro. Drzim palce 😉

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martul
4. mar 2022

@luckalucka5718 ja som si to takto isto predstavovala, realita bola taká z nevedela fľašu držať v puse, mlieko jej nechutilo a toľko vrestala že sme leteli domov.

luckalucka5718
autor
5. mar 2022

@martul nakoniec to tak isto dopadlo🤣