Čo sa stalo s mliekom Babylove?

marus313
30. dec 2013

ahojte baby neviete mi povedat co je z mliekom babylove???nikde v Nr ho neviem najst teda ani 1tku ani 2jku.Ak je tu niektora z Hc prosim vas maju ho tam???

pipinka4
30. dec 2013

@marus313 ahoj my ho tiez papame a ze nemaju nejaku zlozku tak ho nevyrabaju.asi az volakedy vo februari bude.nam povedali.ak ti mozem poradit my papame teraz hami hajaja aj to malej chuti.nerobi nam probelmi ako napr.sunar alebo nutrilon. my sme koly babylove hladali asi v 5 mestach a nikde nebolo.

7katka
30. dec 2013

Ja mam 2 nove nerozbalene Babylove 2, kupila som po 5 eur balenie, ak mate zaujem, do 3/15, malej nechuti

hradnapani
30. dec 2013

@marus313 vyrobca momentalne nema nejaku surovinu na vyrobu. Stava sa im to dost casto :(

lulistek
30. dec 2013

Ja som ho nevedela dlho zohnat a potom napr. v Liptovskom Mikulasi ho mali kopu v Dmke.
ale ked sme presli na 2 tak som musela zmenit mlieko nie je dobre ako 1. ale je hrozne ze ho nemavaju. ja som ho takto zhanala vsade po BA a nikde ani par dni po sebe, akokeby nedokladali tovar alebo ani neobjednavali

sasaa22
31. dec 2013

@7katka dobrý deň , máte ešte toto mlieko?

7katka
31. dec 2013

@sasaa22 mam 🙂

pipinka4
31. dec 2013

@7katka to mlieko normalne stoji 5 eur ;)

exupery
31. dec 2013

@marus313 nie nemaju,ani v HC ani nikde inde,je vypadok od vyrobcu-chyba srvatka na vyrobu mlieka,vypadok bol aj minuly rok,trval 1-2mesiace,naskladnovat by sa opat malo zacat koncom januara od PRE a BIO1 az postupne po BIO 3

monyccka
31. dec 2013

Ja mam jeenu otvorenu dvojku.je v nej minimalne 3/4. Ak by mal niekto zaujem, darujem, nasej nechuti..najlepsie presov a okolie.

barborienka28
31. dec 2013

teraz mi písala kamoška, e ani v Prešove nemajú, a tu unás v PP tiež nemajú

andreaa1981
31. dec 2013

@monyccka ja by som mala zaujem. Postovne uhradim. Chceme ho skusit pre maleho ale nepodarilo sa zohnat. Napis mi ip ak je to aktualne a posli cislo uctu kvoli postovnemu. Vdaka

prstek
31. dec 2013

ani v LC po ňom stopy a tiež ho papáme........náhradu máme Hami...iné nechce a z iného ho zapeká, takže drahé blbosti už duplovane neskúšam...

marus313
autor
1. jan 2014

@exupery dakujem za info 😉 len neviem ake mu dam dovtedy 😒

dendy1
1. jan 2014

Ahojte, tiež mam voľné jedno neotvorené balenie č.3 v BA, pripadne pošlem poštou.

oira
1. jan 2014

Tiez som sa pytala, maju vypadok az do februara kvoli vyrobe.
Ak este niekde v regaloch je, je to dopredaj.
Chodime do Rakuska, je tam rovnaka situacia.
Takze ak nemate zasoby, bude treba prejst na nieco ine:(
My sme presli na Bebu.