Časté budenie v noci na mlieko

lenkadenisa
28. feb 2022

Ahojte, dcéra (7 mesiacov) sa mi začala v noci budiť každé 2-3 hodiny na mlieko. Začalo to pred vyše mesiacom, myslela som, že jej pôjdu ďalšie zuby, ale nič. Večer zje kašu, vypije 200 mlieka (nutrilon) a o 3 hodiny je hore s revom na mlieko. Vypije 180 a o ďalšie 3 hodiny zas a tak ďalej do rána kým nevstane. Predtým správala dobre, prespala aj 5 hodín. Mám zmeniť mlieko? Už som z toho na nervy, ja proste nevládzem 😅

frzeiovn
28. feb 2022

Ahoj, mám doma tri detičky, už sú vyrastené, ale moji od narodenia sa budili každé dve hodiny. Hoci najstarší tiež spočiatku potiahol spať do tej 4 ráno, ale presne čím bol starší tak sa budil častejšie. Ja som ich ale kojila, lebo ma nebavilo každú chvíľu behať po mlieko...na to treba len čas. A niekedy už aj tie deti vystrájajú, alebo im treba dať sýtejšie mlieko. Tak veľa šťastia....

orlikova
28. feb 2022

je to častý prípad a často vôbec nejde o hlad...moji sa obaja začali v tomto veku budiť častejšie a do roka sa to len zhoršovalo...chodila som ako zombie, v tu noc ked sa syn zobudil 12krat (mal rok aj mesiac) som povedala A DOSŤ! už nedostal mlieko vobec (radikalne ukončenie kojenia), 4 noci doslova prereval a potom začal spavať celu noc