Bolesti bruška až po 5 týždňoch z UM?

miravt
22. aug 2018

Zdravim, nas maly papa Sunar od tretieho tyzdna. Je mozne, ze po 5 tyzdnoch ho z neho boli brusko? Zo zaciatku mu nebolo nic.. potom zacal brat zelezo, s nim aj probiotika Bio Gaia a ColiPrev.. posledne dni ho ale boli brusko a pediatricka vravi, ze teraz sa mohlo ukazat, ze neznasa dobre Sunar.. no podla mna je to neskoro.. ci? Maltofer som uz pred 3 dnami prestala davat , ale.teraz maly vstava o tretej rano so strasnym placom a krcami.. azda je to kolika? Uz neviem co mu davat a co nie :-/

kika6956
22. aug 2018

My sme mali tiez sunar a zacalo ju boliet brusko asi ked mala mesiac. Presli sme na france lait,chvilu sme davali kvapky espumisan L(su aj ine kvapky) vecer natreli brusko pupikom a uspavali na fitt lopte. Mala koliky. Skus ine mliecko je ich viac druhou a kazdemu dietatu vyhovuje ine. Len urcite ich nemen casto

miravt
autor
22. aug 2018

@kika6956 je mozne, ze az po takom case malemu nesadlo? Ked zo zaciatku sa zdalo, ze je vsetko fajn :-/

kika6956
22. aug 2018

@miravt Aj ja som bola prekvapena,lebo uz v porodnici to pila a preto som to kupila. Ja som bola ako prvorodicka a nebyt mojej sestri,ktora velmi pomohla a poradila,neviem co by som robila. Ona od narodenia bola naucena zaspat sama v postielke ale od kedy mala problemy,len na fitt lopte,ale nelutujem. Pomaha im to s crievkami a nemuseli sme tolko davat kvapky. Privinula som si ju k sebe a pomohlo to. Neboj,prejde to,len musis zistit co vsm zabere,lebo napr nam nezabrali kvapky sab simplex.

miravt
autor
22. aug 2018

@kika6956 vecer po kupani zaspi krasne sam, len nadranom tie krce 🙈 a cez den od zaciatku spi malo.. len vo vajíčku 🙈 co viem, ze nie je spravne.. ale aspon 2 hoidnky denne spi.. on sa totiz musi kolisat.. uz mame aj cestovnu postielku s hojdacim systemom, tak si pomalicky zvyka.. asi ozaj zmenim mlieko.. ☹ mozno bude aj lepsie spat.. a dufam, ze za tymi problemami s bruskom je len to zelezo, nie kolika 🙈

kika6956
22. aug 2018

Tu fitt loptu pouziva vela mamiciek. Daju si aj dieta do satky a tak,ale ja som sa bala pouzivat satku. drzim palce a nech to cim skor prejde
a este ked mala velke bolesti tak sme dali cipok,ale na to pozor,moze si zvyknut. Ja som pouzila za cely cas 3

miravt
autor
22. aug 2018

@kika6956 ja tiez sa bojim satky, tak som objednala nosic, uz by mal.kazdu chvilu dojst.. tak snad to pomoze.. aj ta fitlopta 🙈 a hlavne asi zmena mliecka.. len nech sa uz trafime do spravneho. Lebo prve mliecko Nutrilon bol strasny kriz.. zapekanie a krce.. uz nikdy viac 🙈

lubik87
22. aug 2018

@miravt nie nieje to možné ...dávaš piť vodičku ? Pridavaj probiotiká ....aký dávaš vitamín D ?

miravt
autor
22. aug 2018

@lubik87 vodu pije, 120 denne, niekedy aj viac.. probiotika Bio Gaia, 2krat denne 5 kvapiek, protikolikovy Coliprev takmer do kazdej flasky s mliekom.. davam Devit, Vigantol sa mi zdalo ze nerobil dobrotu.. ci to moze byt z toho Maltoferu, co berie? Resp. do nedele bral, vysadila som, kym sa sam nevykaka.. a zatial to neprislo.. kazdy den musim ja tlacit a nim.. 😢

malinajahoda
22. aug 2018

@miravt ahoj, nutrilon mi ani nespomínaj. 3 mesiace trápenia!!! Malá bola zapečená, zastavené vetry. Nechceli sme meniť mlieko, mysleli sme, že sa to časom upraví. Veľké h...o. Ľutujem to doteraz. Nepomohli ani Biogaia, ktoré berieme od narodenia. A o Sab Simplex, Infacol a Espumisan L taktiež ani nehovorím. Akonáhle sme nasadili BEBA ar (máme reflux) a kvapky Coliprev, odvtedy vďaka Bohu máme svätý pokoj a dcérka spí v noci aj 9 - 10 hodín.

miravt
autor
23. aug 2018

@malinajahoda ahoj. No vcera v noci mu konecne podalo a dnes uz bol spokojny. Takze ja to vidim na to zelezo.. ostaneme teda pri Sunare.. sice sa dvakrat v noci este budi papat, ale hlavne, ze je spokojny.. aj ma este len 2 mesiace, snad na to este ma narok 😏😊 Nutrilon bol katastrofa, ja by som tak dlho nevydrzala s nim, my sme ho menili po 3 dnoch.. proste som nevydrzala a hned kupila Sunar .. ziadne postupne zavadzanie.. vraj by sa to tak malo.. no uz som bola zufala a chvalabohu malemu nic nebolo.. mne sa zda, ze Coliprev ked bral, este nespokojnejsi bol.. ale to moze byt nahoda..

lubik87
3. sep 2018

@miravt aj podľa.mna je to neskoro aj keď tráviace sústava sa mení ..skôr si myslím že za tým bude to železo....nemá zápchy ? Dávaš aj vodu?

miravt
autor
4. sep 2018

@lubik87 vody pil vela.. konecne sme vysadili zelezo a mame doma stastne a usmievave babatko 😉

miravt
autor
4. sep 2018

@lubik87 a zapchy teda mal riadne z toho.. dobre, ze uz je to za nami