Beba Supreme Pro 1 a Beba Sensitive 1

tapka1994
31. júl 2024

Ahojte, malý ma mesiac a používame mliečko Beba Supreme pro1, ked sme boli na prvej poradni, tak Dr sa pýtal aké mlieko davam malému, tak som povedala aké.. a povedal ze môžem zmeniť na Beba Sensitive.
Máte prosím vás niekto skúsenosť s týmto mliekom?
Ešte som nemenila nikdy mlieko, ani pri prvej dcére.
Teraz cez deň byva taky uplakany, doma v nutri sa mi ťažko ukladaní a zle spinka, ale v kočíku spi krásne, ale nechcem s nim chodiť len von do kocika na spanie, lebo mam ešte 6r dcéru, a musím sa aj jej venovať.
V noci je úplne dobrý, sa napapať a spinka.
Kaka tak asi cca 5-6 plienok za den.
Ďakujem za rady

vyrovnanaosoba
31. júl 2024

@tapka1994 supreme si prečo dávala? Ti odporúčali v pôrodnici, alebo kvôli nejakým problémom?
Sensitive je najhoršie mlieko aké mohli vymyslieť.
Ale keď ste spokojní s beba celkovo, tak by som pokračovala v supreme 2, nemenila by som za iný druh.
Skôr probiotika na bruško.
Moje deti pili sunar AR na zápchu, aj koliky, neskôr obyčajný sunar.

ella1234
31. júl 2024

@tapka1994 sensitive je jediné ktoré u nas fungovalo🙂
Nechcel lekar aby ste ho zmenili na toto lebo vam ho moze davat na predpis?

lucia13022023
31. júl 2024

Pokiaľ mlieko sedí nemenila by som. Syn pil supreme pro a potom sme prešli na bebu AR ale celkovo nemal nikdy a bruškom problém.
Ja osobne pokiaľ nie sú problémy by som mlieko nemenila.

nila0622
31. júl 2024

Presne tak ako píše @ella1234, Sensitive sa môže predpisovať. Môj malý mal Supreme Pro z pôrodnice, potom kvôli brušku sme prešli na Sensitive a už pol roka spokojnosť. 🙂

lneviemmeno
31. júl 2024

Ak je všetko v poriadku, nemenila by som. Sensitive je na zápchu, pokiaľ ju nemá, je to zbytocne. Pises, že kaká 5-6 plienok za deň, zo sensitive ti môže začať kakať viac a dokonca dosť riedko. Supreme pro nie je na problémy, len je najlepšia receptúra od Beby - tak to prezentujú a je výrazne drahšie. Navrhla ti sensitive asi preto, lebo ti ho môže predpisovať. My sme tak mali ale preto, lebo malý mal zápchy