Beba Expert Pro Sensitiv

maria332
21. júl 2024

Dobrý deň, prosím vás chcela by som sa vás spýtať či máte niekto skúsenosti s týmto mlieckom.. Malinky ma 1 mesiac a doktorka nám odporučila prejsť z Beby Comfort 1 na Bebu Expert Pro Sensitiv z dôvodu že ho obyčajná Beba zapekala. Teraz však pri užívaní tejto novej Beby mame opačný problém, kaká až moc často, nedopije ani fľašku a už kaká. Aj 9x do dňa a stolicu ma úplne riedku, žltú a vodovu. Mali ste niekto takúto skúsenosť? Ďakujem za odpoved. 😊

tapka1994
31. júl 2024

@maria332 Dobrý deň, tak ja mam ten istý problém.. ale s tým ze môjmu malému davam Beba Supreme pro1, a Dr povedal ze môžem zmeniť na Beba Sensitive..ale nemám skúsenosti so zmenou mlieka
Cez deň sa nevie občas uložiť, a keď sa aj uloží tak po pol hodke je už hore..dobre spi len v kočíku.

Malý mi teraz pri tomto mlieku tiež kaka tak 5-6x za den, niekedy aj viac..a tiež pri pití mlieka 🤷‍♀️..
Malý ma mesiac

vikit3
10. aug 2024

@maria332 máme presne ten istý problém. Kaká aj 6x do dňa a niekedy aj viac krát. Buď kaká už pri pití mlieka, alebo po dopití. Niekedy sa vykaká až pri ďalšom papaní, alebo tak, no to sa potom napína že ho bolí bruško. A to mu do neho davam espumisan a coliprev, inac bez nich katastrofa. Kaká takisto dosť riedke, žlté a smradľavé. Má mesiac a pije ho 2 týždne. Už som aj písala dr. či zmeniť, alebo čo. Zmenili ste, nechali alebo ?

maria332
autor
11. aug 2024

@vikit3 Na odporúčanie lekárky sme mliečko nechali, teraz už po mesiaci čo ho papa tak kaká pekne možno tak 4x do dňa, že sa mu to tak upravilo za ten mesiac, akurát je to teda také redšie, žlté a smradľavé ako píšete ale to je pri tomto mliecku zevraj normálne lebo obsahuje veľa železa

vikit3
11. aug 2024

@maria332 a nemá niekedy také ze boli brusko a je trosku nespokojnejsi kym sa nevykaka ?
ja by som tiez radsej nechala uz to a nemenila tolko neskusala, aby to nebolo este horsie 😏
ale som rada ze sa to takto zlepsilo.. dufam ze aj my na tom budeme rovnako a upravi sa to. Nam ho predpisuje dr. a dokonca v lekarni dr. max nic nedoplacame, cize aj to je super.