Beba Expert Pro HA 1

anetaa123
28. sep 2022

Ahojte, malej dávali toto mliečko v porodnici, ja som ju doteraz kojila (3t som jej mliečko nedavala) a včera som jej ho dala kvôli tomu ze moje jej nestačí a po tom mlieku ju asi aj bruško začalo boliet a zvracala mi z neho prúdom.... aké dávate um vy?

marticka85po
28. sep 2022

@anetaa123 podla mna to nebude z mlieka kedze uz ho dostavala v porodnici.uz tam by zistili ze jej nesadlo

anetaa123
autor
28. sep 2022

@marticka85po myslíte? Lebo keď jej dám moje nerobi mi to

marticka85po
28. sep 2022

@anetaa123 mojej tiez davali HA bebu v porodnici a doma som davala moje a potom o mesiac som kombinovala s Bebou a nebolo jej nic.doteraz sem tam davam aj bebu a to uz ma 8.mesiacov

anetaa123
autor
28. sep 2022

@marticka85 ach neviem kde je problém dr si tiež nemysli ze to robí mlieko

marticka85po
29. sep 2022

@anetaa123 tak mozno treba vymenit za ine.pediatricka bude najlepsie vediet ake mliecko davat.

marry184
3. okt 2022

@anetaa123 práve sme ju mali tri týždne a celé zle. Prechádzali sme na ňu s materského a narobila nám neskutočne problémy co do teraz sa už týždeň dávame do poriadku. Skúšame Bebu sensitiv no uvidíme ci bude lepšie. Už som celkom zúfalá,, zlate materské mlieko.
Z beby HA naprv celkom pila,, potom začali bolesti bruška, neskutočne koliky,, dr stále vravela ze štrajkuje,, dávky sa zmensovali až mi z nej začala zvracať prúdom... Už som prosila ze jej ho dávať nebudem. Uvidíme co druhá Beba. Bruško sa ukludnilo už nemáme také bolesti, ale po týždni sem tam vygrcne,, ak sa to zhorší zanevieram na Bebu uplne. Synovi sedela super ale to bolo pred 7rokmi,,, vtedy sme s ňou dokrmovali. Som nešťastná a sklamaná s tohto mlieka. S ťažkým srdcom som musela ukončiť kojenie (skôr som len odsavala) a myslela som že dcérke tak bude lepšie a pravý opak 😔
Ale to je len moja skúsenosť 🤷‍♂️