Beba a stolica

bambulka242
9. okt 2015

Ahojte baby, chcela by som sa Vas opytat tie co davate Bebu, aku maju Vase deturence stolicu? My mame uplne tmavo zelenu stolicu a kakame kazde 3-4 den, neviem ci je to ok a nemala by som zmenit mliecko. Doktorka povedala, ze je to ok ak ho neboli brusko, ale neviem. Dakujem za Vase dotazy

lajlilinka
9. okt 2015

A akú presne Bebu?
Ak hypoalergennu, tak všetky hypo spôsobujú zelenú stolicu, je to normálne ...
Moja mala zo začiatku hypo a mala úplne zelenú stolicu a veľmi zapachala (ako po starom chlapovi), potom sme prešli na normálnu a všetko bolo klasika - prazenica ...

dmka
9. okt 2015

Ahoj...my sme mali najskor HA bola tiez len zelena a teraz sme presli na PRO 1 a je taka zeleno zlta niekedy len zlta...zevraj u beby je to normalna a tiez to zevraj niekde pisu na obale niekde ze je s toho zelena stolica. Takze by to malo byt ok. Zevraj obsahuje nejaku bielkovinu ktora sfarbuje stolicu do zelena.

ivanakal
9. okt 2015

ja som davala bebu pro1-pro2 a normalnu sme mali stolicu, teda normalnej farby zltej, ale tak kazde babo to berie inak 🙂

mirreckall
9. okt 2015

@bambulka242 kym sme nepresli na prikrmy, bola zelena a smradlava..

tjaden
9. okt 2015

ahoj, my sme začínali s bebou HA malá mala tmavozelenú stolicu a raz za 2 až 4 dni, na štvrtý deň to z nej šlo s plačom, prešli sme na nutrilon a hneď sa to zlepšilo.