Beba a hypoalergénny Nutrilon na predpis

mala_bodka
20. mar 2019

Ahojte, nenasla som nikde nove info, tak sa chcem opytat ci lekari predpisuju aj Bebu Ha alebo len Nutrilon hypoalergenny. Zaroven sa chcem opytat ci je nutrilon vseobecne znasatelny babatkami alebo radsej bebu nevymienat. Dakujem pekne

zuzipolo
20. mar 2019

@mala_bodka ahoj,mne sa zdá,že aj bebu predpisujú..Nutrilon,takzko povedať,moju malú zapekal,ale napríklad môj malý brat na ňom vyrástol bez problemov..nemenila by som ak vám sedí to čo máte teraz 🙂

mala_bodka
autor
20. mar 2019

@zuzipolo dakujem ani by som nechcela menit ale nevie mi predpisat bebu ha , neviem preco :/ nieco tam vraj blbo ukazuje v pc

amieima
20. mar 2019

@mala_bodka ahoj, v r. 2017 aj 2018 nám Bebu ha pediater predpisoval. Bolo nutné doložiť potvrdenie od lekára rodičov o alergii. Z nutrilonu sa dcéra vyhádzala. Čiže za mňa radšej BEBA ha

mala_bodka
autor
20. mar 2019

@amieima a ake balenie ak si pamatas ? 800g alebo 400g ? 🙂

amieima
20. mar 2019

@mala_bodka 800g predpisoval nam

amieima
20. mar 2019

@mala_bodka dokonca si pamätám,že nám este aj poisťovňa nejakú časť peňazí spatne vrátila šekom.

mala_bodka
autor
20. mar 2019

@amieima dakujem pekne 🙂

danusa63
25. mar 2019

Ja mam bebu ha 1 na predpis

mala_bodka
autor
25. mar 2019

@danusa63 a kolko doplacas ?

danusa63
25. mar 2019

@mala_bodka nejakých 10e na pixlu

fiafia
25. mar 2019

@mala_bodka ahoj. My sme mali od malička Nutrilon ha. Žiadne problémy. Dr.nam ho predpisovali do 10m potom žiaľ v plnej cene. Za mňa spokojnosť papa ho dodnes.

mala_bodka
autor
25. mar 2019

@fiafia ano viem ze nutrilon je celkom kvalitny a vacsine babatiek vyhovuje no my sme teda vyskusali nutrilon no bohuzial na druhy den dostal hnacky tak sme sa vratili k bebe ktoru mal od narodenia a uz rasej neexperimentujem :(

fiafia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fiafia
25. mar 2019

@mala_bodka prepáč omilom. To bola odpoveď k inej téme 😁

akcul13
25. mar 2019

Tiez sme mali Nutrilon HA a potom omneo comfort na predpis