Baby Love - skúsenosti

iwana20
10. máj 2014

Ahojte baby...Ja sa chcem opýtať..moj synček papa Nutrilon no je mu s tooh ťažko a preto chcem prejisť na Baby love..aké máte skúsenosti s Baby love?... som počula že je to vraj dobre mliečko ...

renca55
10. máj 2014

Dobré, aj ja som pocula, papali sme cca 2 mes. a vsimla som si ze malá stále bola hladná a vela grckala. Potom sme presli na Sunar a tiez grckala, ale hladná uz nebola. Ja odporúcam, lebo aj cenovo je dobré a kamarátky tiez odporúcali. 😉 🙂

cicimotinka
10. máj 2014

My sme tiež pri druhom malom prešli z Nutrilonu na Baby love, lebo sme ho mali pri prvom odskúšané... je to dobré mliečko, len si treba dať pozor na zásoby, lebo sa dosť často stáva, že pár dní v obchodoch nebýva...

liz_lemon
10. máj 2014

Babylove ma caste vypadky, a teraz ho aj zmenili, takze niektorym detom nechuti

iwana20
autor
10. máj 2014

Ďakujem Vám baby..no sksúim a uvidíme dám vám vedieť 🙂

titulienka
10. máj 2014

Len tie najlepsie od plienok cez mliecka a kasicky az po kozmetiku 😉

titulienka
10. máj 2014

Sestra ho pouziva a ak nieje v dm nahradza ho mlieckom angfangsmilch je to v podstate to iste 🙂

erys
10. máj 2014

🙂 ahoj moj malicky pije mliecko babylove od zaciatku a je spokojny a mu chuti a ja som s nim na 100%spokojna a nevymenila by som.Teraz ma6mesiacov a davame mu uz2 a sem tam vyzivku alebo mrkvicku a jablckom uvidis budes s nim spokojna ahoj

katusap
10. máj 2014

Ja som ho davala mojej malej od 2 tyzdnov. Pila ho do 10 mesiacov bez problemov, ziadne grckanie ani bolesti bruska nemala, krasne z neho priberala. Po 10. mesiaci sme vsak museli prejst na Sunar z toho dovodu, ze Babylove c.3 bolo ovela hustejsie ako 1 a 2 a nechutilo jej. Ale inak aj pri druhom ak nebudem mat znovu mliecko zacnem s Babylove. Treba si vsak vzdy kupovat velke zasoby, aby si mala co davat, ak nahodou bude vypadok.

marin.frist
10. máj 2014

Nas jedol babylove bio pre, potom 1 a 2 od mesiaca donedavna. Vela grckaval, bolievalo ho brusko a preto casto plakaval a toto mlieko mu fantasticky sedelo. Pred mesiacom sme presli na Humana mlieko, lebo Babylove 2 nove ne-bio ma cudnu konzistenciu a prislo mi, ze strasne hrckavie, stale sa upchavala flaska. pritom Bio bolo dobre...

chikitka
10. máj 2014

nas prvy ho tiez papaval, po zapchach z nutrilonu, dokonca aj z nut. comfort, to bola ulava. potom ma nasrali tie caste vypadky, tak sme presli na hami. mensi ma tiez hami, ale uz to bolo trocha moc drahe na nas, krmit oboch takto a hlavne v case ked mensi spotreboval krabicu za 3 dni... sialene... tak starsi ma zasa babylove a super.akurat ta 3ka je nejaka hrckata ked zarabam v teplejsej vode. uz je aj vynovena 3jka a ta je ok. rozmyslame ze by sme aj mensiemu od buduceho mesiaca dali babylove 3, lenze ma brzdi ta predstava vecnych vypadkov, predsa len, starsi uz moze aj kravske keby nahodou... ale inak som spokojna, aj s kasami, aj s vyzivami, ovocnymi, zeleninovo-masovymi, plienky super... podla mna dobra znacka, cenovo dostupna.