Aký je rozdiel medzi mliekom Sunar a Kendamil?

patik114
24. mar 2021

Ahojte chcela by som vedieť rozdiel medzi sunarom a mliekom Kendamil kto používal ...hlavne kto viac menil mliecka a keď dcérke dávam papat tak sa puči prdí pri každom zatiaľ aj po jedle plač to nafukovanie nás trápi dosť mali sme Bebu tak Nutrilon a teraz Sunar complex ...

ivka21
24. mar 2021

Nemôže mať malinka kolíku?

brrrrrciatko
24. mar 2021

@patik114 my sme mali aj bebu, hipp aj sunar a vsetko bez problemu
Sunar sa mi zdal najlepsi

sonetta
24. mar 2021

@patik114 hlavne nemen často mlieko. Ja som tiež vyskúšala 3 druhy. A pediatrická povedala aby som už nemenila, že to je veľa 3druhy mlieka vyskúšať za mesiac. Až po 4mesiacoch prestali kolíky.

patik114
autor
24. mar 2021

@ivka21 to neviem ale môže keďže plače prdka a sa puči

patik114
autor
24. mar 2021

@sonetta to ani nechcem len neviem či jej robí dobre keďže mi plače prdka puči sa :/

mima1
24. mar 2021

Ja som skusila bebu nutrilon a nakoniec sadol kendamil

patik114
autor
24. mar 2021

@mima1 a ako zistím že jej nesadol ani Sunar ?

mima1
24. mar 2021

Moj bol v nemocnici na bebe. Prisli sme domov tak ze necham bebu nebudem menit. No neskutocne place cely den. Tak ze vymenime za nutrilon co mal aj 1syn. No to bola este vacsia katastrofa. Cakala som do 2,5mesiaca nic sa nemenilo. A ked som zmenila kendamil o dva dni ani raz plac. Ziadne bolenie bruska nic a ma ho doteraz

patik114
autor
24. mar 2021

@mima1 mi tiež prvé bebu tak Nutrilon teraz Sunar premium a papa a vkuse reve puči sa niekedy už až tak čo neviem ako ju utíšiť :/

mima1
24. mar 2021

No ja som bola hotova tie prve dva mesiace. To som mu uz ani mlieko bemala cht dat lebo do pol hod rev ze susedia sa pytali co mu je ked tak strasne place. 🤷🏼‍♀️ A napr v noci ked sa budil dva krat vtedy bol uplne v pohode vypil prebalila som a spal. Ale cez den hruza

patik114
autor
24. mar 2021

@mima1 mi to máme naopak od 20:30 do noci katastrofa

ivka21
25. mar 2021

@patik114 treba skúsiť aj takú možnosť ja som dávala kvapky balonix med vyskúšaj mojemu malému pomohli zaraz iné dieťa

dinuska123
5. apr 2021

@patik114 Kendamil za mňa to najlepšie čo som svojmu dieťaťu mohla dať. V nemocnici nám dávali Nutrilon tak sme v ňom pokračovali aj doma.. ale bolo to hrozné.. malá mi bola stále hladná, bolelo ju bruško nekakala aj 3-4 dni.. ako náhle som zmenila Nutrilon na Kendamil po týždni bol pokoj až do teraz.. prestala sa mi pučiť pekne kaká aj keď má riedšiu stolicu, ale po výtere mi doktorka povedala, že môže byť aj vysokým obsahom výživných látok v mliečku... určite choď do Kendamilu.. toto mliečko neobsahuje tie svinstvá... a hlavne je to mlieko plnotučné.. tie všetky ostatne sú odtučnené..