Ako zistím, či bábätku pasuje umelé mlieko?

bugajova
8. feb 2024

Ahojte poradte dávam mesacnemu babetku kendamil kozie mlieko . Predtým som mu dávala nutrilon . Bolí ho brusko má plyny a tazko kaká ale nemá hustú stolicu pri nitrilone to mal tiez ale vtedy som ho este aj kojila teraz je len na um a je to intenzivnejsie myslite ze mu toto mlieko nesedí? Myslíte ze toto je normalna zdrava stolica po um?

evka_21
8. feb 2024

@bugajova kozie mlieko dávate na základe odporúčania pediatra???
Pretože to mlieko sa nemá davať len tak z Vášho rozhodnutia nakoľko neobsahuje všetko potrebné čo má kravské...

bugajova
autor
8. feb 2024

@evka_21 a to odkial mate prosim vas?

proximaa
8. feb 2024

@bugajova my sme po chvalach presli na kendamil. Hroza, vobec nepasoval, bolo to trapenie. A zistis, to jedine skusanim. U nas- beba- kendamil- sunar-hipp, ten nakoniec sadol

proximaa
8. feb 2024

@bugajova este dodam, nie, toto nie je normalna stolica. U nas bola takato ista po kendamile

evka_21
8. feb 2024

@bugajova od doktorky... Pretože kozie mlieko ma vysoký obsah bielkovín, ktoré tak malé dieťa nedokáže "stráviť" a preto má takú stolicu a bolí ho bruško... Odporúča sa kozie mlieko davať od 1roka.. takže určite odporučam dať obyčajný Kendamil "kravský" a počkať aspoň 2-3 týždne kým si trávenie zase zvykne na niečo nové (nie je dobré meniť mlieko každý týždeň)
Môj syn jedol najskôr Bebu HA ale z tej mal koliky, tak sme prešli na Kendamil Bio a problémy sa vytratili.

zdenkak87
8. feb 2024

Nasa mala hipp ar, sunar ar, ospevovany kendamil ale obycajny-po tom mala tiez taku stolicu ako na foto a nezmenila sa ani po mesiaci a pol takze sme ho zrusili, mame Hipp ako pri starsom a spokojnost.

bugajova
autor
9. feb 2024

Tak teraz neviem rozmyslam ci mu mam zmenit len na kravske kendamill alebo rovno zmenit uplne inu znacku

dominikahr
11. feb 2024

@bugajova kozie sa dáva len vtedy keď ma dieťatko napr intoleranciu na laktózu alebo iny problém. Ako píše baba vyššie obsahuje veľa bielkovín a zdravému bábätku môže len uškodiť. Skús normálny kendamil ten ružový 1 . Konzultovala si zmenu mliecka aj s dr?

lorin29
15. feb 2024

@bugajova nie, nie je to normálna stolica tak malého bábätká... Kozie by som určite nedávala
Našej sedel Hipp... Pri druhom by som dala znova hipp
A natierať bruško Pupik kremom

kvietocek89
23. feb 2024

@lorin29 prosim vas a aku mam mat stolicu tak male babatko z UM? Lebo nasa ma Nutrilon a taktiez jej takto isto vyzera stolica a bola som v tom ze je to ok.

lorin29
23. feb 2024

@kvietocek89 rozmýšľam k čomu by som to prirovnala ale mala by byť farbou aj konzistenciu ako redšia "prazenica"