Aké mlieko zasýti štvortýždňové dieťa?

zojkula
31. okt 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať moja dcérka má 4 týždne a vymenila sme veľa mliek až sme prešli na France Lait 1 ale keď vypije 80ml tak každú hodinu sa budi so strasnym hladom a veľmi jej skrka v brušku keď papa. Myslím že ju nezasituje ale už neviem čo mám robiť a. Bojim sa že jej ublizim. Viete mi poradiť niečo aby ju viac zasitilo. Alebo mám ostať na tom. Mlieku? Ďakujem. Za každú radu

robin30
31. okt 2020

@zojkula moja jednodnova vypila 120na supu skus jej urobit viac

janickacrazy
31. okt 2020

@zojkula a keby si jej zvýšila dávku, že namiesto 80ml jej dáš 120ml? skúšala si? nemusíš ísť podľa tabuľky, niektoré deti sú hladnejšie

vafinka
31. okt 2020

@zojkula tabulkami som sa teda nikdy neriadila , spravili sme vzdy tolko kolko potreboval a ked mu uz nestacilo tak sme pridali

simona92101
31. okt 2020

Toto mliecko je lahsie na stravenie,kludne urob viac.

sofia1
31. okt 2020

@zojkula to mlieko by som nedávala ani psovi.určite daj radšej Nutrilon.

simona92101
31. okt 2020

@sofia1 preco Nutrilon??najkolikovejsie mlieko na trhu...France lait bolo jedine mlieko ktore pomohlo viacero detom ktore poznam(aj mojej dcere),ktore mali koliky,tuhe stolice atd.

sofia1
31. okt 2020

@simona92101 nutrilon je kvalitný...viem pracovala som s mliekami.

viikkki
31. okt 2020

Skus zvýšiť dávku... Ale ja by som jej dala sunár to je podľa mňa najlepšie a deti z neho dobre priberaju

simona92101
1. nov 2020

@sofia1 ja nehovorim ze je nekvalitny ale ze je tazky na zaludok a nie vsetky deti ho dobre zvladaju.s dcerkou sme si s nim uzili svoje,skoncili sme az na gastre a tam nam lekarka povedala,ze ma hustejsie zlozenie a nie vsetkym detom po nom travi.tak isto aj sunar.
Sama gastrolekarka nam FL premium comfort verziu odporucila po liecbe.

zojkula
autor
1. nov 2020

@janickacrazy Ahoj ne skúšala som to skusim ďakujem za radu

zojkula
autor
1. nov 2020

@simona92101 Ahoj a FL Premium comfort je na čo? Už som rozmyslala nad ním že by som ho nasadila ale bojim sa aby som jej neublizila

marzuz89
1. nov 2020

V prvom rade detičkám nesmieš meniť mlieko len tak haj buj, môže mať z toho problémy s bruškom a kakanim, je ok skúsiť iné, keď to prvé nesedí, ale má iba 4 týždne a ty už si skúsila podľa vlastných slov veľa mliek. Ved skus zarobiť viac, prepáč, ale to je prvá vec co spravím. Je hladná, nestačí jej 80, zarobím viac. A nemusím sa to ani pýtať na koníkovi 😉 ako chceš potom riešiť zložitejšie veci ohľadom bábätka?

Hod sa do pohody, dieťatku nepomôže, keď budeš stresovať aj v tak obyčajnej veci, ako je množstvo mliečka ❤️

simona92101
1. nov 2020

@zojkula premium comfort je obohatene o probiotika,pozri ich stranku,je to tam dobre rozpisane.akurat ze toto mlieko nemaju bezne k dostaniu v lekarnach,vacsinou na objednavku.ja objednavam cez net z dr.maxa napriklad,mavaju casto akcie.

evickapooh
12. nov 2020

Ma len mesiac a vymenili ste uz niekolko mliek?uhhh..ved cca 2 tyzdne kym si brusko zvykne(alebo nezvykne )na dane mlieko...

barborenka28
12. nov 2020

@simona92101 toto je sväta pravda,aj moja malä mala VZDY problemy s kakanim.