Aké mlieko pri refluxe?

24. nov 2021

Ahojte,prosím vás poraďte aké mlieko dávať pri refluxe, malý má tri mesiace, dávame Sunar ar,ale aj tak grcka a máva kyselinu,potom veľmi nepokojný myslím,že ho páli žaha, skúsili sme gastrotuss, nepomáha,teraz skúšame gastrocynesine uvidíme či pomôže, probiotiká máme biogaia,aj fľašku máme Avent zmierňuje reflux,ale stále grcka niekedy to je už neúnosné,denne mám plnú práčku.. myslíte že zmena mlieka by mohla pomôcť? Nemá niekto takú skúsenosť? ďakujem

noami12
24. nov 2021

Ahoj, ja som si od lekára vyžiadala predpis na nutrilon, nakoľko predtým som používala um nutrilon, boli sme veľmi spokojný, no len bol teraz výpadok nutrilon AR, lebo menili obal alebo co tak sme museli prejsť na iné, mne v lekárni povedali ze sunar je podobný nutrilonu, ani z ďaleka sa to nedá porovnať, mala mi vracia z neho... bebu tiež nemali ani na sklade, tak práve sa chcem spýtať spat na ten nutrilon AR, za nás bol ten najlepší, mali sme aj Hipp AR ale s tým sme mali tiež problém🙂

sima1415
24. nov 2021

Ja ťa nepoteším ale nám nezabralo nič iba čas

lienka.7
24. nov 2021

A co tak zmenit mlieko? Ocividne mu sunar nesedi...
Nam tiez nesadol, presli sme na bebu a vsetko ok.

autor
25. nov 2021

@lienka.7 veď sa pýtam či niekto zmenil mlieko a pomohlo,a mate bebu ar?

amenka77
25. nov 2021

Naša má 3,5 mesiaca, tiež mám doma denne plnú práčku,máme Sunar Ár, vyskúšali sme Nutrilon, Kendamil. Pri začatíi Sunaru sa dosť zlepšilo aj kakanie, ale po očkovaní začala znova grcat, či je nájdená, či je 2hodiny po jedení, je to stále, aj sa jej urobi grcka v ústach a potom si to prehĺta. Tento Sunar máme na predpis, ale určite sa opýtam doktorky či to takto má byť a už len prečkať, že to prejde ,alebo znovu zmeniť mlieko

autor
25. nov 2021

@amenka77 a koľko ml ti vypije mala? My sme pili 150 ml a keď som sa pýtala doktora,že či zmeníme mlieko,tiež máme na predpis,tak mi povedal,že aby sme skúsili najprv znížiť dávku jedenia a uvidíme,ak by mu to stačilo a pomohlo tak nemusíme zatiaľ meniť,tak som odvčera znížila dávku na 120 a nasadila tie homeopatiká Gastrocynesine tak uvidím, včera celkom lepšie ale tak on máva lepšie a horšie dní,tak aspoň týždeň počkám či to zaberie ak nie skúsim tu zmenu mlieka,nerada by som moc menila,lebo zo sunaru ár aj pekné kaka a neboli ho bruško..

amenka77
25. nov 2021

Pije od 130-180ml, pije aj veľa feniklovdho čaju, my sme vyskúšali zmenšiť dierku, mala takú väčšiu a moc hltala, tak uvidíme. Homeopatiká nemá žiadne,iba probiotiká a sab simplex -tie jej dávam 3x do dňa. Veď toto ani ja nechcem meniť lebo konečne ju brucho nebolí a konečne kaká

anina2326
25. nov 2021

Nepotesim ta mame 9mes stále grcka kyselinku ale zlepšili to pomaličky prikrmy a to že dávam na pitie čistú vodu nie čaj a dzusiky na to má veľmi upozornili že čaj najviac tvorí kyselinu v tele u deti … ale ešte dávam gastrotus…a to som bola aj na sone na gastre s krpcom … s gastrocinesine mu bolo len horšie .. ostala som pri gastrotusse ono to pomôže po čase homeopatiká su len take … alebo aj pomáha lebo síce zvracia stále ale Nepáli ho tá grcka a určite netreba dávať po každom jedeni len rano a večer .. to vždy 10mim po odgrgnuti .. a vyskúšali sme všetky AR mliečka nič nepomohlo len čas … do teraz sa držím za hlavu keď si spomeniem koľko som toho prala a žehlila 2x za deň … a furt to z neho lialo .. po každom jedeni 5-6 x .. furt som cela od toho smrdela 😅 A cca 5 mes . Sme prešli na Kendamil 1 .. lebo grckaval hodinu po jedeni tak či tak .. tak si hovorím keď grckas z AR budeš tak isto z iného .. 😅 a v pohodicke bolo to to iste len tá kyselinka menej smrdela .. môjim dôvodom zmeny na obyc mlieko bolo že malo priberal .. pretože to AR mliecko je diétne.. tak som rovno vybrala 3,5 Kendamil 😊 a pomohlo … síce teraz pije už 2 ku .. aj to večer mu dávam 30g krupice do mlieka .. lebo sa budí 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ A s krupicou prespí celu noc 😊

lienka.7
25. nov 2021

Ja som kupila tu bebu ha. Sunar som mala ten ar a este aj ten druhy... aspon mne z toho grckala jak toto. Aj stolicu mala zelenu... z beby uplne v pohode.

nastenka13
2. jan 2022

Skúste Loulouka mlieko, už som to písala aj inde. Je jednoznačne najlepšie zo všetkých na trhu. Nám pomohol s kolikami a refluxom.

sunny15
2. jan 2022

U nás France lait AR,to sme mali aj Nutrilon aj Beba ár a nič nezabralo tak ako France lait,nám sa to výrazne zlepšilo,no a my sme mali stredne ťažký reflux potvrdené na gastro.Ale problémy úplne odstúpili okolo 10mesiaca,čím viac tuhej stravy zjedol tym menej vracal.Od 1roka sme prešli na France lait 3 a nerobil tiež problémy.Drzim palce