Aké mám kúpiť umelé mlieko?

13. sep 2023

Ahojte chcela by som sa poradiť mala bude tam 25 ho , 6mesiacou je plne kojena .... chcela by som pre istotu zakúpiť umelé mlieko lebo neviem ci mi neodchádza moje ... a keďže je v piatok sviatok tak by som chcela mať pre istotu doma keby niečo. Ale otázka znie na vás mám kúpiť 1tku alebo už môžem kúpiť 2 ku ?? Ďakujem

lastqueen
13. sep 2023

Ahoj ja mám tiež 6 mesačnú dcérku ktorá už len dopija jednotku už začíname s dvojkou jednotka je od 0 do 6 mesiacov takže kľudne môžeš kúpiť už dvojku 🙂

mia_von_prag
13. sep 2023

Má zaradené nejaké prikrmy? Pokiaľ nie, tak jednotku. Ak má už zaradený aspoň 1 celý chod, tak môžeš aj dvojku

juliacenc
13. sep 2023

Preco by ti malo dochadzat na to nie je dovod. Normalne koj a zacni zapajat prikrmy

andigab
13. sep 2023

Začni 1x denne zeleninový príjem a mliečko 2, od pol roka. Neprestávaj dojčiť, aj keby to bola len mňamka pri príkrmoch. Mliečko v DM babysmilk premium. Mám štvrtú dcérušku a lepšie mlieko som doteraz nemala.

autor
13. sep 2023

@juliacenc lebo strašne sa jeduje na prsníku...a dneska večer mala taký strašny rev keď uvidela prsník ...a ani sa neprsiala

zuzanka.zuzu
13. sep 2023

jednotka je lepšia, môj mal dllllho po 6 mesiacoch stále jednotku

andigab
14. sep 2023

@zuzanka.zuzu v čom ju pre polročné dieťatko pokladáš za lepšiu?

zuzanka.zuzu
14. sep 2023

@andigab vyzivnejsie, hustejšie, my sme sa nikam neponáhľali aj keď na koňovi už 5mesacne dieťa má šesť 😀

andigab
14. sep 2023

@zuzanka.zuzu skôr by som premýšľala, či nie je príliš výživné, pre mňa 6 - mesačné dieťa je od ukončeného 6. mesiaca, teda polročné. Sme práve v tomto období a ešte sme vo fáze mlieka 1, hoci papáme 1x denne zeleninový príkrm. Mám dilemu čo ďalej. Doteraz som deti oddojčila do dvoch rokov, no tentokrát flaškujeme. Preto mám v pláne prejsť na dvojku, malá je živáň a dvojka by mala už kopírovať iné potreby trošku väčšieho bábätka.

juliacenc
14. sep 2023

tak ja osobne by som davala prsnik dalej a zaradila by som prikrmi ale uz ako ty chces