3-týždňové babo má problém s kŕčmi v bruchu

lenkamatejko
21. mar 2020

Ahojte kočky.
Mám otázku malý má 3 týždne je predcasniatko v 35 tt sme na nutrilon HA no kŕče v brúšku. Mala má pravidelne 4 x aj viac prdka mi no stále sa puci nepokojný večer rev na 6 hodín. Dávam mu aj probio fix a infant drops . Stolica je žltá. A po stolici strašne plače ale strašne kto sa s tym stretol co bola príčina. Ďakujem každej za radu

matulovakatka
21. mar 2020

@lenkamatejko nedávate náhodou vigantol, u nas sposobovak kŕče hlavne na večer zmenila som za de vit a ups bolo lepšie,

janinah
21. mar 2020

hlavne musí poriadne orgrgnuť po najedení,inak ten prehltnuty vzduch musí prejsť črievkami a toto bolí

sapa20
21. mar 2020

Žltá stolica znamená, že to mlieko mu nerobí dobre.
Tiež som dávala HA ale od Hipp a presne to iste sa dialo u nás ako u Vás. Takže isto treba vymeniť mlieko

evitka83
21. mar 2020

@sapa20 prosim Vas, odkial viete, ze zlta stolica je problem? My mame doma to iste. 10 dnoveho chlapca na hipp ha a zlta stolica a pri kakani sa puci

sapa20
21. mar 2020

@evitka83 od Dr. Môj mal ako "žltú penu" a strašne smrdela,do polhodiny od vypití kŕče a stolica. Povedala som to Dr a ona, hneď, že ho už nemá piť.Vraj sa s tým stretla už viac ráz, hlavne u Hipp HA.

3petka
21. mar 2020

@lenkamatejko môj keď mal koliky tak sme so sunara prešli na klasicky nutrilon lebo sme si mysleli že to pomôže. A presne po nutrilone tri dni nerobil nič iné len sa pucil a krčil...

lenuliatko84
21. mar 2020

Nas maly mal coliprev .skúsili sme vela ale toto jedine zabralo.asi do pol roka to užíval a ziaden plac

evitka83
21. mar 2020

@sapa20 jaj, ale moj syn nema penu. Ma normalnu stolicu a nejak extra nesmrdi. Ked mu dam espumisan a bavy calm tak sa nepuci

lenkamatejko
autor
21. mar 2020

@3petka a ake mliecko ste potom dávali?

lenkamatejko
autor
21. mar 2020

@janinah pekne sa vygrga aj 5x len sme prešli na UM a odvtedy problém

zuzana_ilkova
21. mar 2020

Tiez sme mali podobny problem na bebe ha aj na hipp ha..teraz je maly na nutrilon omneo comfort podporuje travenie (na krabicke pise ze pri zapche) a ma makke brusko prdi si sam (doteraz som mu musela davat espumisan L) vigantol je hnus u nas sposobil kolku a brutalne krce aj problem s celym travenim, nahradila somho Devitom a super...nam prospievaju aj probiotika biogaia ...nutrilon je neutralne mlieko nieje presladene ako ostatne boli skuste namiesto HA nutrilon ten na travenie nam sadol....

3petka
22. mar 2020

@lenkamatejko znova sme prešli na pôvodný sunar a okolo 3 meisaca bolo už všetko vporiadku

oblecenie99
22. mar 2020

Ahoj, náš mal ten istý problém s NUTRILON HA. Nepomohol ani Coliprev, ani Espumisan ani probiotiká od Biogaia,.. museli sme vymeniť mlieko. Odvtedy je pokoj, poklopem 🙂

benke
14. nov 2020

@oblecenie99 ake mlieko ste dali?

olivia1425
14. nov 2020

@lenkamatejko zlta stolica bez peny je uplne normalna
A neviem ci 3 tyzdnovemu sa uz moze nieco davat
My mame babycalm je to prirodne ale neviem ci nie az od mesiaca
Potom este biogaia
A tiez si myslim ze asi mlieko nesadlo 🤷‍♀️

oblecenie99
14. nov 2020

@benke Pôvodne mal Nutrilon HA1 a potom sme prešli na Sunar Complex 1.