SÚŤAŽ o balíček produktov Normaderm

lucia_vichy
12. okt 2015

Milé dámy,

zasúťažte si s nami o balíček produktov Vichy z rady Normaderm. Balíček obsahuje novinku Normaderm Skrášľujúci krém, Normaderm Detox nočný krém a Micelárnu vodu 3v1.

Stačí ak do súťažného fóra napíšete, ktoré výrobky značky Vichy máte najradšej a prečo.Najzaujímavejšiu odpoveď odmeníme. Súťažiť môžete do piatku 16.10. do 22:00, v sobotu na obed vyhlásime výhercu.
-------------------
Krásne sobotňajšie poludnie,
rada by som sa Vám poďakovala za všetky odpovede, ktorými ste prispeli do našej súťaže!

Každá z nich je pre nás veľmi zaujímavá, lebo vyjadruje Váš názor - našich spotrebiteliek. Strávila som nad odpoveďami dlhší čas a rozhodla som sa odmeniť viacero z Vás, pretože popravde som sa nevedela rozhodnúť!

Balíček produktov radu Normaderm od nás vyhráva pre mňa najviac odvážna odpoveď od @m1m2m3
Normadermom Skrášľujúcim krémom potešíme @melesmeles , za jej básnické schopnosti
Normaderm Hĺbkový čistiaci gél vyhráva kreatívna @mamilka

Všetkým Vám srdečne gratulujeme a ostatným ešte raz ďakujeme za Vaše názory a príspevky!

erikakosice
12. okt 2015

Ja som zatial vyskusala Vichy Aqualia Thermal- krem na tvar, pretoze mam suchu plet a pomohol mi.Som s nim spokojna.Prajem pekny den 😀

asire
12. okt 2015

Ja pravidelne používam produkty Vichy - od pleťovej vody až po krémy, teraz sa mi páči že majú nový dizajn 🙂 kvalita ostala kvalitou 🙂

mawka
12. okt 2015

no ja som skusala vzorky a neviem sa rozhodnut. na stranke vichy mi vyslo podla testu, ze by som mala pouzivat normaderm radu so serom idealia life serum. inak to som skusala vo vzorkach tiez a je uzasne. tak neviem no, ci mam ist aj do normadermu alebo si len serum idealia objednat. netusiiim a uz par dni si nad tym lamem hlavu. lebo ja mam na tvari asi vsetko. aj mastne, aj suche aj citlive aj vrasky uz 😅

mirkami7
12. okt 2015

ja som túto značku ešte neskúšala,nakolko pre mňa niesú velmi cenovo dostupné ☹

adija13
12. okt 2015

Vichy NORMADERM som dostala keď som mala 17 rokov k vianociam, celú sadu. bola som s ňou vešmi spokojná. dnes používam radu IDEALIA, ale stále mám po ruke NORMADERM na mastnu a problematicku plet, co je moja SOS zachrana pocas "mojich dni".

erika630
12. okt 2015

od Vichy používam Normaderm a Idealia - nakolko mam problematicku plet a hlavne make upy sú od nich vynikajúce - odporúčam všetkým vyskušať - a v lekárni sa dajú zohnať aj vzorky co je tiež velke plus - nakolko nie vždy može krem sadnúť 😎

miskondro
12. okt 2015

Dobrý deň, už 2 roky používam Vichy Aqualia thermal a som maximálne spokojná. Najnovšie som pridala aj micelárnu vodu a je vynikajúca. Moja mama, má 66 rokov, už roky používa kozmetiku Vichy a vyzerá super !

mija51
12. okt 2015

zatiaľ som značku Vichy nevyskúšala, nakoľko cenovo je pre mňa dosť nedostupná. Ale keby som túto kozmetiku vyhrala, vyskúšala a bola by pre mňa ideálna, určite by som si našla spôsob, ako na ňu odložiť nejaké to euro a používala by som ju. Práve rada Normaderm je určená pre môj typ pleti. Určite je veľmi kvalitná a ja mám slabosť na všetko francúzske. 😉

teki1
12. okt 2015

Nepoužívam túto kozmetiku,ale nikdy nie je neskoro začať? 😉

lucy84ke
12. okt 2015

Vichy Normaderm je pre mňa kozmetika, ktorá robí zázraky 🙂 . Vždy som mala problémovu pleť a veľmi mastnú pokožku. Používaním Vichy normaderm sa mi pleť upravila a preto na produkty tejto značky nedám dopustiť 😉 . Používam Normaderm hlbkovo čistiaci gél, Normaderm hydratačný denný krém a Normaderm Detox nočný krém. Chcela by som vyskúšať teraz veľmi populárnu Normaderm micelarnu vodu a taktiež Vichy Dermablend tekutý make-up.

marlenka222
12. okt 2015

ja som skúšala make up na problematickú pleť- Idealia. Používam aj Vichy Aqualia Thermal krém na suchú pleť.Ako jediný mi pomohol pri šupinkách na nose a lícach. A navyše výrobky pekne voňajú. 🙂

fxcvikotova
12. okt 2015

U nás je top- Vichy Ideália krém na normálnu a zmiešanú pleť a Vichy Aqualia Termal Legere 🙂

bolla
12. okt 2015

Ahojte, vichy normaderm naozaj pomaha, za nic na svete by som ho nevymenila 🙂 je uzasny, treba len pockat prve 2-3 tyzdne a vysledok pride. Krasna, hladka, cista plet 🙂 odporucam!!

eny1987
12. okt 2015

Od značky Vichy som mala radu Vichy Essentielles a bola som nadmieru spokojná. Túto radu som aj kúpila ako darček vo veľmi peknom balení. Od Vichy som tiež používala šampóny na vypadávanie vlasov (vlasy boli pevnejšie) a šampón na mastné vlasy a bola som snimi nadmieru spokojná. Mám zálusk na Vichy Ideália denný krém 🙂

nikenzi
12. okt 2015

mne velmi pomohli produkty z radu normaderm. od puberty boli stale navstevy u koznej a nic nepomahala, az tieto pripravky som dostala od krstnej a za mesiac bolo vsetko super. neskutocny rozdiel. takze v mojich polickach je iba normaderm, spirala a lesk na pery 🙂

happybarbis
12. okt 2015

Veľmi rada by som používala kozmetiku značky Vichy Normaderm, pretože je pre moju pokožku veľmi dobrá a cítim sa po použití skvelo. Bohužial sa k nej dostanem len keď som u mami a keď jej z nej potajomky kradnem 😀 ☹ pretože sama na túto kozmetiku nemám dostatok financií. Keby sa mi však situácia zmenila hneď by som začala s jej dlhodobým používaním 😉 Dúfam, že sa mi tento tajný malý sníček splní 🙂

anny1984
12. okt 2015

Obľubujem Vichy Normaderm denný krém, keďže mám problematickú pleť a taktiež hĺbkový čistiacci gél a micelárnu vodu.

haidi
12. okt 2015

po porode sa mi plet uplne zmenila skor k horsiemu poskusala som rozne kremy ale najviac mi sadol VICHY Normaderm Anti-age proti nedokonalostiam pleti a proti vraskam poskytuje mojej pleti vsetko to co potrebuje a vyhovuje po vsetkych strankach .A taktiez pouzivam make -up Vichy Normaderm Teint s ktorym som nadmieru spokojna zakryje vsetko to co potrebujem a hlavne tvar nevyzera ak maska ako niektore make-upy 🙂

bianca
12. okt 2015

No.1 u mna je VICHY Aqualia Thermal Serum - posilňujúce a hydratačné sérum.Nič lepšie si nemôže človek dôpriať po náročnej službe.Po nočnej ako by som rozkvitla.

moncsi1987
12. okt 2015

Milujem tuto seriu,pretoze konecne nemam problem s lesklucou tvarou.mam strasne mastnu plet a kazdy den som s tym bojovala.Odkedy pouzivam tuto kozmetiku aj ked jeden den vynecham s cistenim a s kremovanim nic sa nedeje pretoze uz sa mi nevytvara tolko kozneho mazu.som velmi rada ze som objavila tuto seriu od Vichy ktora je urcena prave na problematicku plet a hlavne ktory aj POMAHA.

aadrika
12. okt 2015

Moj najoblubenejsi vyrobok od Vichy je jednoznacne Make-up Dermablend 🙂 dlho som hladala ten spravny make-up ale vzdy som bola sklamana... Dermablend od Vichy si ma dostal svojou vybornou krycou schopnostou a pri tom nevytvara efekt masky. Takze rano po prebdelej noci, kedze moj maly syncek sa stale niekolkokrat za noc budi, nim rychlo zakryjem svoje kruhy pod ocami a rozne nedokonalosti a pri tom si po naneseni nepripadam ako voskova figurina 🙂 Dermablend ma vybornu lahku konzistenicu a dobre sa aj nanasa plet. A myslim, ze aj pomer cena-ucinok je velmi prijatelny 🙂 Tento make-up mozem len odporucit a iny uz ani nechcem! 🙂 dakujem Vichy a Dermablend ze som ta nasla a citim sa s tebou aj nadalej krasna 🙂

esta7
12. okt 2015

Vichy Dercos Energising posilňujúci šampón proti padaniu vlasov a Vichy Deodorant dezodorant v spreji proti nadmernému poteniu mam momentalne objednany a v lekarni ako vianocne darceky kupujem vsetkym vyrobky od Vichy, pocas roka menej, lebo si ich nemozem dovolit , ale na vianoce chcem kazdemu dopriat kvalitu. a nedopustim na NORMADERM Tri-Activ Cleaser- 3in1 cistenie peeling maska (vianocny darcek aj pre kamaratku) Sampony Dercos pre manzela na vianoce a brata. Kremy zatial nepoznam, ale rada by som. Dakujem 🙂

trinity888
12. okt 2015

Moj miláčik - pureté thermale 3 v 1 a Idéalia life serum ( odporúčam každej maminke na materskej ), robi zázraky i po prebdenej noci ;)

slavka321
12. okt 2015

velmi kvalitne som velmi spokojna použivam Vichy normaderm a som velmi spokojna a este Normaderm hlbkovo čistiaci gél, kvalita a spokojnost na 1 mieste 😉

foolie
12. okt 2015

Mne velmi pomohol Vichy dercos energising pol roka po porode mi strasne zacali vypadavat vlasy uz som myslela ze budem plesata stacilo ked som presla rukou cez vlasy a plna dlan vlasov :( vyskusala som kadeco aj babske domace recepty a nic nepomohlo na odporucanie mojej sesternice som vyskusala Vichy sampon proti padaniu vlasov a pomohol 🙂 teraz mam vlasy po zadok a nie som holohlava 🙂))))))))) 💕VICHY

darina007
12. okt 2015

Dobry den, na odlicovanie som doteraz pouzivala len odlicovacie mlieko a velmi som nedoverovala micelarnym vodam, no ked som vyskusala micelarnu vodu od Vichy, zmenila som nazor 😉

iwetus
12. okt 2015

Vždy som mala problematickú pleť, takže je jasné že používam hlavne výrobky z rady Normaderm. Veľmi som si obľúbila aj Idealia BB cream, ktorý tvár naozaj rozžiari a nemusím si dávať make up čo je veľké plus. A samozrejme treba dbať aj o rúčky preto používam Nutriextra krém na ruky 🙂

kremko
12. okt 2015

ja mám najradšej Vichy Normaderm hĺbkový čistiaci gél - zbožňujem jeho vôňu. Ráno ma krásne nabudí do nového dňa a večer zaspávam v záplave jemnej vône. A pleť je po ňom samozrejme super. Ja mám mastnejšiu pleť, tak potrebujem odmastňovať. 😀

aluxka
12. okt 2015

Ja mám najradšej Normaderm micelárnu vodu 3 v 1. Úplne dokonale mi vyčistí pleť, odlíči make-up a dokonca aj na očiach 🙂 Ešte nikdy som nebola so žiadnou kozmetikou spokojnejšia ako s Vichy. V kúpelni sa mi uvolnilo dosť miesta od zbytočných a neefektívnych čistiacich vôd a odličovačov. Uvedomila som si, že radšej dám o nejaké eurá viac a mám všetko čo potrebujem, pričom v podstate aj ušetrím lebo nemusím kupovať čistiacu vodu, obrúsky na oči, odličovač make - upu ktoré som ani neminula a znova a znova kupovala iné. Po vyčistení mám druhého miláčika a to denný hydratačný krém pre problematickú pleť a cítim sa ako bábätko 🙂 pokožka je jemná, čistá, jednoducho mám skvelý pocit 🙂 Veľmi rada by som vyhrala balíček Normaderm, výrobky musia byť úžasné a ja ich chcem vyskúšať 🙂 😵

bandurka1979
12. okt 2015

par krat som skusila pletovu vodu normaderm robila mi dobre na plet ... rada by som oskusala aj ine vyrobky