Čo robíte, keď zbadáte pupienok na Vašej tvári?

lucia_vichy
14. okt 2015

Ste ten typ, čo okamžite koná? 🙂 Alebo vydržíte a počkáte kým pupienok zmizne sám?

ajka30
14. okt 2015

ja nikdy nevydrzim a hned konam a vacsinou sa z pupienka stane pupenec 😀 😝

lucia_vichy
autor
14. okt 2015

@ajka30
Vrelo doporučujem Normaderm Hyaluspot 🙂
Vďaka kyseline hyalurónovej sa vytvorí na pupienku neviditeľný ochranný film, vy potom nemáte tendenciu si ho chytať a ďalej rozširovať baktérie. Tak isto predchádzate neskoršiemu vzniku či už jazvičky, alebo pigmentovej škvrny.
Ideálne používať lokálne dvakrát denne a po dvoch dňoch pupienok krásne mizne 🙂

denae
14. okt 2015

@lucia_vichy jasné, reklama

zeriempizzu
14. okt 2015

Jacim z hrozenia ako tinedzrka samozrejme 😁😁 co ine?

libka1
14. okt 2015

@zeriempizzu presne to iste ma napadlo ked som si precitala otazku 😀

zeriempizzu
14. okt 2015

@libka1 😆😆😆 zvycajne sa do tychto promocnych somarin nezapajam, ale toto mi nedalo 😁😁😁 to akoze niekto berie jeden "pupienok" vazne? 😜

libka1
14. okt 2015

@zeriempizzu ved vidis, tento zavazny problem sa vypracoval na uroven diskusnej temy na najnavstevovanejsej web stranke Slovenska 😀 😀

charlie1980
14. okt 2015

Utieram zrkadlo 😎

karollka21
14. okt 2015

skonci sa mi pekny den s pupenom na tvari.... Ako chapem, reklama je reklama, ale neviem, ci prave tato bude mat pozitivny ohlas. Mna osobne nazov 'zabil'.

mihula
14. okt 2015

@lucia_vichy chcem spachat samovrazdu 😀

aduskatt
14. okt 2015

@mihula aj jaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

natalym
14. okt 2015

@zeriempizzu Ja myslím, že je to problém, keď niekomu ten pupienok zakrýva hlavu............ 😢

charlie1980
14. okt 2015

Vidim, ze nakoniec sa tu zisli Same labilne povahy 😕

alexska
14. okt 2015

@lucia_vichy kks aka trapna otazka 😀 😀 treba adresovat pubertiakom 😀 😀 ale tak pre peniaze dnes kade kto urobi kade co 😝 😀 😀 sebemenej trapne🙂)mnoo nejdem tu pisat a chvalit sa ale mam uz neaky ten rok puberty za sebou 😀 a okrem uuplne obycajnych kremov som nikdy nic nepouzivala a plet mam ako dojca🙂)batola alebo novorodenec? 😀 😀 nehovoriac ze vekovo mi hada kazdy minimalne o 10r menej🙂)dobreze nemusim predkladat obcianku pri kupe alkoholu 😀 😀 takze dakujem matke prirode a genetike a nie neakym drahym propagovanym trapnym sposobom suvixsom 😝

kupcovci
15. okt 2015

pockam dokym zmizne nevytlacam 🙂 🙂

bridget
15. okt 2015

Konecne pride spravna odpoved: Ked zbadam pupienok, bezim do lekarne a kupim si najdrahsi krem od Vichy! A dufam, ze dostanem aj cenu, kedze som odpovedala spravne 😀

achelan
15. okt 2015

chceš vidět pupendoóóó, pupendoóóó grande ??? poznáte ten film ? 😀

mircalla
15. okt 2015

Vytlacim si ho.....davat si na neho nejake kremiky a mat nechutny pupienok na tvari...nie, dakujem
Jazvicka ci pigmentova skrvna? nemam ani jednu. Okrem toho "pupienky" uz davno nemam, ked tak sporadicky
Beztak uz na kozmetiku vyhadzujem dost penazi, nepotrebujem mat doma 45 kremov na uplne vsetko...ono viete, zijeme na slovensku a vacsinou sme tu normalne zeny, nie milionarky, pseudocelebrity, ci modelky

trinity888
15. okt 2015

No, nechám ho najskôr potom vezmem ihlu, napichnúť, vytlačiť a slivovicou dezinfikovať. Takto to robím asi od 14 rokov a funguje to 🙂

januska11
15. okt 2015

no neviem, ja mám dosť problematickú pleť, ako 15 ročná puberťáčka... skúšala som kadečo a povyhadzovala kopec peňazí... aj do neba vychválenú mary kay - tá bola úplne že na h***o. Najviac mi pomohlo obyčajné syrové mydlo a nariedený roztok s alkoholom z lekárne + duac gel.... 😉

irenaliza
15. okt 2015

@lucia_vichy Ja som taká hrozná,keď tam niečo vidím najprv si poviem počkaj, ale väčšinou zachvíľu idem vytláčať a potom mi to sčervenie a urobí sa ešte väčší, ale musím sa začať krotiť, hlavne kvôli dcérke, tá má 10rokov a začínajú sa jej sem tak robiť pupčeky a aby nerobila to čo ja, snažím sa jej hovoriť aby si nevytláčala a zatiaľ je super, natrieme to pleťovou vodou a zatiaľ fajn, ale mamina by mala ísť príkladom, že, no čo už... Ale polepším sa a čo by bolo vhodné aj pre mňa aj pre moju dcérku na také "nezbedy" na tvári? Ďakujem pekný deň.Veľmi si cením a celý týždeň čítam a hltám info, super, len keby boli produkty doma? to by bolo? Ale je to všetko zaujímavé a 🙂 🙂 poučné, aj my maminy sa stále učíme, nielen deti v škole?

bubloska135
16. okt 2015

no ja nikdy nevydrzim a vzdy si do toho rypem, nikdy to vsak nie je na dobro, ale zlo, lebo sa mmi pupienok zapaly a este viac boli :(

stacey46
16. okt 2015

Keď sa vyskytne a netreba tak zbytočne do toho nerýpem lebo potom to svieti ešte viac...s kvapkou 100% čajovníkového olejčeku zmizne skôr...okamžite nepomôže nič jedine zamaskovať make-up+korektor+púder :/