Čo najradšej robíte, aby ste sa cítili dobre a príjemne, aj keď je vonku taká zima?

lucia_vichy
13. okt 2015

Ja som si práve bola pol hodinku zabehať a poviem Vám, cítim sa super! Hlavne mi je konečne trošku teplo 🙂

kupcovci
13. okt 2015

Spravim si teplý cajik a venujem sa svojim dvom detickam s malym staviame lego a so zuzkou sa santime 😄

tictactoe
13. okt 2015

Sex -)))

mihula
13. okt 2015

@tictactoe a po sexe?

tictactoe
13. okt 2015

@mihula druhé kolo 😀 ale toto určite nie je odpoveď ktorá by sa do tejto otázky hodila.

helenanovakova
13. okt 2015

sedím v kaviarni a pijem kafe. toto milujem, aj ked za oknom prší

stepanka274
13. okt 2015

Prave ako teraz upiekla som strudlu, rozvonala cely byt a vsetci sa na nu tesia

irenaliza
14. okt 2015

Dám si doma kávu,ktorú milujem a keď najmladšia dcérka nachvíľku zaspí ja si vyložím nohy a iba sedím aj keď je doma kopec roboty, chvíľku musím využit, lebo potom zima nezima idem po dcérky , povodím na krúžky a vtedy ani necítim, že je von zima, lebo na rukách vždy v zhone nosím aj svoju 17 mesačnú dcérku, aby sme všetko zvládli.
Takže určite káva a potom, večer,keď dcérky všetky 4 pribehnú a objímu ma a pobozkajú, najlepšie zahriatie v zime nielen v zime. pekný deň

aluxka
14. okt 2015

Milujem keď máme doma pohodu a už len to ma hreje pri srdci a cítim sa fajn. Máme dve baby a teda nikdy u nás nieje nuda, hráme sa, šteklíme, tancujeme alebo niečo tvoríme. Podla toho akú majú slečny náladu 🙂

trinity888
15. okt 2015

Kedže mám dvoch synov, tak si dáme hrubé ponožky, pekne ľahneme a pozeráme spolu rozpravky s teplým čajikom v ruke. No keby som bola sama, tak postel, zakryť po uši a niesom 🙂. ( ale to uz mi pripadá ako paranormalny jav ). Joooj a skoro som zabudla na teplucku vaňu s nejakou voňavou penou

martinkaha
16. okt 2015

My si zakúrime v krbe, uvaríme si čajík, my dospelí si večer občas dáme vínko a pozeráme TV a rozprávame sa. 🙂

mia18112
16. okt 2015

Sauna, sauna, sauna......na nezaplatenie v takomto sychravom počasí.