Ako sa Vám páči naša termálna voda v spreji?

lucia_vichy
13. okt 2015

Dobré ránko,
vyskúšali ste už našu termálnu vodu v spreji? Je ideálna na každonenné použitie. Či už ráno (u mňa keď sa musím prebrať 🙂 , počas dňa keď potrebujem pleť osviežiť (nerozmaže ani make up, pretože je výborným fixátorom), pri športe, po športe, skátka stále 😉

karamel
13. okt 2015

Mala som ju pri ceste do Chorvatska, vynikajuci prostriedok na osviezenie tvare, absolutne sa mi nechcelo spat, bola som stale cerstva, krasne ochladila v tom horucom slnku, vyborne posluzila aj pri umyvani ruk na odpocivadlach, dakujem za tento vynalez, urcite su ju v lete kupim znova!

irenaliza
13. okt 2015

Vyskúšala a bola super aj dcérky vyskúšali, pekný deň

trinity888
13. okt 2015

Ešte som ju neskusala :(

lucia_vichy
autor
13. okt 2015

@trinity888
Nikdy nie je neskoro 😉 Budete určite nadšená 🙂

karolina297
13. okt 2015

používame celá rodina cez leto, nenahraditelný pomocník 😵

bubloska135
13. okt 2015

mineralnu vodu som nemala, teda som ju ani neskusala, mono v lete si ju zadovazim, mmt v zime nevidim dovod 🙂

nimana
13. okt 2015

Vyskúšala som ju v pôrodnici a bolo to super osvieženie. Rodila som v teraz v lete a pri tých ukrutných horúčavách to bolo úžasné osvieženie 🙂

desszi
13. okt 2015

Uz roky ju pouzivam, nam sa velmi osvedcila. Pouzivala som a pouzivam v lete aj u synceka na ekzematicku pokozku. Ked ho v lete postihnute miesta viacej svrbia, prijemne schladi a ukludni. V lete je v kabelke stale 🙂

marsmykkok
13. okt 2015

Páči veľmi, hlavne v lete je to suprová vec, ja používam dokonca aj do vlasov 🙂

lucia_vichy
autor
13. okt 2015

Nakoľko nás veľmi potešili všetky Vaše odpovede, rozhodli sme sa, že 3 z Vás od nás dostanú našu Termálnu vodu v spreji ako darček 🙂
Takže gratulujeme: @karamel, @nimana a @desszi 🙂

karamel
13. okt 2015

@lucia_vichy to vážne???? No to sa mi ešte nestalo!!! Vopred veľmi pekne ďakujem!!!

nimana
13. okt 2015

@lucia_vichy Jeeej, dakujem velmi pekne!!! Velmi sa tesiiim 🙂

desszi
13. okt 2015

@lucia_vichy jeeej, tak s tymto som vobec nepocitala, o to viac potesilo 😵 urcite vyuzijeme a srdecne dakujeeeeem 🙂

kupcovci
14. okt 2015

Ešte som nemala tu možnosť vyskúšať ju ale velmi rada by som neviete my povedať koľko asi stojí ďakujem zuzana.

lucia_vichy
autor
14. okt 2015

@kupcovci
Dobrý deň Zuzanka,
na každej lekárni je to individuálne, ale približne sa cena pohybuje od 8 - 14 eur.

kupcovci
14. okt 2015

@lucia_vichy ďakujem za odpoveď 😄

keiperka
14. okt 2015

veru ešte som nevyskúšala :-/

lucia_vichy
autor
15. okt 2015

@kupcovci
Rado sa stalo 🙂

lucia_vichy
autor
15. okt 2015

@karamel
O to viac nás to teší, že Vás obdarujeme my prvýkrát 🙂

baska1
15. okt 2015

@bubloska135 ja používam napr. aj v zime, ked su miestnosti prekurene, po navsteve kozmeticky na zacervenalu plet, fakt super vynalez:o)

bubloska135
15. okt 2015

@baska1 urcite odskusam,a le vidim to az na to leto 🙂

lucia_vichy
autor
16. okt 2015

@bubloska135
Dobré ránko,
presne @baska1 má pravdu.
Termálnu vodu môžete používat počas celého roka. Ráno na prebudenie a osvieženie, cez deň kedykoľvek - pretože ako som spomínala dobre fixuje make up a večer pred spánkom na skľudnenie pleti 😉
Tým, že obsahuje minerálne a stopové prvky regeneruje Vašu pokožku. Navyše zabraňuje predčasnému starnutiu pleti 😉

kim_rossi_stuard
16. okt 2015

ja som ju vyhrala a pouzivam v horucavach ako osviezenie na tvar, skladujem v chladnicke, takze je vzdy v dobrej teplote 😉

lucia_vichy
autor
17. okt 2015

@kim_rossi_stuard
To je dobrý tip 🙂

evkakd
17. okt 2015

V dnesne rano by sa veru hodila, potrebovala by som osviezit, lebo to pocasie mi moc nepomaha :D

kuklemu
17. okt 2015

používam celoročne už niekoľko rokov, nevyhnutný pomocník 🙂 niekedy býva akcia 1+1 zdarma.