Akú aktivitu robí vaše dieťatko výhradne a len s oteckom?

michaela_bupi
22. sep 2015

U nás je večerné čítanie rozprávky výsadou nášho tatinka – jeho kreatíva, ktorú do deja zapája, nášho drobca vždy nadchne. A samozrejme, ešte umývanie áut na veľkej umyvárke 🙂 . To sú chlapské zážitky, na ktoré maminka u nás nemá nárok. Ako je to u vás? Má váš drobec vybratú aktivitu, ktorú robí len s ocinom?

irenaliza
22. sep 2015

Výhradne s oteckom asi maľujú farbami na výkresy a hlavne maĽujú po tatkovi- nohách, rukách fixami, tatko im to dovolí a dcérky sú šťastné a zapájajú kreativitu, maľujú zvieratká, a dohadujú sa, ktorej sa čo lepšie podarilo, ja som za tie výkresy, ale na telo? ale ony spolu tatko sa zabávajú, a s tatkom jazdia na kolieskových korčuliach, lebo mamka to nevie, ani sa to nejako nasnažím naučiť, nechávam to na ich spoločnú zábavku. Pekný deň.,

kiwi82
22. sep 2015

Plávanie, korčulovanie, bicyklovanie, lebo mamka je športové drevo 😀

sheilla331
22. sep 2015

tatinko kupe malinkeho s mydlom Bupi . Bupi si nas v kupelni kupi.

bubloska135
22. sep 2015

u nas je to kupanie, je to taky nas ritual, maly to miluje, partner si zas uziva syna, lebo nas loptos miluje vodu a vzdy vo vani vymysla 🙂

foolie
22. sep 2015

Pozeraju ababviii (t.j. futbal) 🙂 ♡♡♡

jarnicka
22. sep 2015

chodia sa spolu bicyklovat 🙂

dankaa78
22. sep 2015

Chodia skoro nahi po byte👄

gumimaci
22. sep 2015

Hraju playstation 😝 😠 a chodia na hriby 🙂

jankastubka
22. sep 2015

Ano u nas je to vecerne kupanie. Od naridenia to robi len tato aspon sa takto maju cas venovat len sebe.

bubelko
22. sep 2015

Citaju🙂 mna to nebavi.

13091991
22. sep 2015

Ziadnu :D

macopka
22. sep 2015

U nas je to ukladanie do postele spolu s havkom a Mickynkou, pokial ja pripravim kakauko 🙂

espresso
22. sep 2015

Pozeraju futbal 🙂

kupcovci
23. sep 2015

Santia sa a hrajú sa ich vymyslenu hru ako dostat to volá malý, táto ho chytí a kubko musí povedať heslo ako dostať a potom ho pustí(to si vymslel malý.)

jaruskatt
23. sep 2015

Malý sa jaší s tatinom ako s nikým iným 🙂 no a spolu aj vysávajú 😉 aspoň mi trošku pomôžu 🙂

michaela_bupi
autor
23. sep 2015

@espresso
@foolie milé mamičky, ďakujem za váš príspevok. Uvedomila som si, že u nás sú futbalové prenosy tiež ďalšou výhradou nášho ocinka... mňa drobec vždy vyženie z izby, že futbal je len pre "veľkých chlapov" 🙂.

renarenca
24. sep 2015

Moj syn ma len 2rocky, no jedine od otecka si necha umyvat zubky...mne to nedovoli. 😉

dobromila1111
24. sep 2015

Nas maly vyhradne ocka vola do izbicky sa hrat na koberec s hrackami 🙂

lunedi
24. sep 2015

Moji vhlapi spolu čítaju každy jeden časopis o autách....a ak ho ocino náhodou čita sam a zbada to junior,koniec...to je krikuuuu 😁 a pomaha ocinovi chystat material do prace (ocino vodar) tak mame toho naradia.... 😃

luculik12
25. sep 2015

kupanie kazdy vecer je vysadou tatinka🙂 a este opravovanie vsetkeho mozneho, motorkym auta to je ich🙂

janettan
26. sep 2015

Väčšinu času som s deťmi sama, činnosť, ktorú som mu prenechala je tá, že učí dcérku bicyklovať sa bez pomocných koliesok 🙂