Akú aktivitu chce robiť vaše dieťatko výhradne a len s vami?

michaela_bupi
23. sep 2015

U nás je to chodenie do parku. Od miminka som denne chodila s mojim synčekom do blízkeho parku. Najskôr v kočíku, kvôli kľudnému spánku, neskôr na prvé krôčiky v bezpečnom prostredí, potom na húpačky a šmykľavky. Dnes chodíme stále do parku na odrážadlo a kŕmiť kačičky. Sme tam naozaj skoro denne, ale vždy a výhradne s ním musím ísť ja. Ako je to u vás? Má váš drobec vybratú aktivitu, ktorú robí len s vami?

jarnicka
23. sep 2015

Nosenie do skôlky ☹

janickacrazy
23. sep 2015

@michaela_bupi Kedže náš tatino pracuje od rána do večera, tak v podstate všetky aktivity robil malý len so mnou, samozrejme s výnimkou víkendov, kedy pomáha tatinkovi vonku na dvore či už kopať alebo sadiť trávu alebo betónovať chodník 🙂

kupcovci
23. sep 2015

Umyvanie zubkov 😄

eeffka
23. sep 2015

uspavanie 😠

irenaliza
23. sep 2015

Niektorý deň všetko výhradne s mamkou a všetky štyri a to je potom... mami nalej mi prosím vodu, mami úlohy, mami ona ma bije, mami utrieť dupku, mami chcem jesť... ale inokedy, keď príde tatko z roboty tak sa k nemu aspoň na chvíľu všetky prihrnú a štebocú čo dnes bolo, takže výhradne asi iba kojenie najmladšej , inak asi chodenie pre tretiu dcérku do škôlky, ale inak tatko niekedy môže všeličo, inokedy musí mamka.... pekný deň.

michaela_bupi
autor
23. sep 2015

Ďakujem veľmi pekne za vaše milé odpovede. Teším sa na ďalšie príspevky 🙂

dankaa78
23. sep 2015

starsia dcera somnou rada pecie a robi si somnou ulohy😉
mladsia mi pomaha s pradlom😉

a spolu my zeny rady kreslime😉

vonava007
23. sep 2015

@michaela_bupi Náš chlapec je s ocinkom ako sa povie ' jak dve cici'🙂 ale ked pride na podávanie liekov a striekanie kvapiek do nosa pri chorobe,musim si to odkrútiť ja☹

kim_rossi_stuard
23. sep 2015

dojcit sa 😀 😀 😀

aluxka
24. sep 2015

Keď sme boli tento rok prvý krát na dovolenke pri mori tak mladšia dcérka sa chcela kúpať len somnou. Aj keď ju tatino chcel zobrať, že nech si zaplávam tak ani za svet 😀 Veľmi mi to lichotilo 🙂

nikenzi
24. sep 2015

My sme este maličký na mudrovanie, avšak predsa už máme jeden manier - steklenie 🙂 Ked ho steklim ide sa urehotat. Ale ked niekto iny robi to iste co ja, ta zacne murčat a hned plac 😀

bubloska135
24. sep 2015

skrabkanie po chrbatiku 🙂