Podľa čoho si vyberáte detskú kozmetiku? Kto vám radí?

michaela_bupi
28. okt 2014

V obchodoch je na výber množstvo produktov rôznych značiek. Ako sa v nich orientujete? Necháte si poradiť pediatrom, lekárnikom, kamarátkou alebo si hľadáte informácie na webe? Ja som bola tou internetovou tehuľkou, ktorá nasávala informácie všade, kde sa dalo. Ale reálna skúsenosť bola troška iná ako informácie od výrobcov kozmetiky či odporučenie mojej lekárky. Chvíľku mi trvalo, kým som našla tú „našu“ kozmetiku... Kto radí vám?

bonaqa2013
28. okt 2014

Mne neradí nik. Ja to všetko považujem len za marketingový ťah predajcov. mám 4 deti, ale žiadnu kozmetiku nemáme. A načo. krém na tvár Nivea kúpim aj v bežnom obchode a natierame sa s ním celá rodina.

pipinka4
28. okt 2014

@michaela_bupi Ja sa rozhodujem podla seba a skusenosti.pozeram zlozenie produktu a samozrejme aj ceni lebo nie vzdy plati kvalita stoji peniaze.pouzivame viac druhov kozmetiky lebo z kazdej kozmetiky nam vyhovuje nieco ine 🙂

petrarac
28. okt 2014

viem ze by sa to tak nemalo robit ale ja som detsku kozmetiku doteraz vyberala podla toho ako sa mi pacila vona a obal vyrobku. 😀 😀 😀

natalym
28. okt 2014

@michaela_bupi Ja mám vyše 40 rokov a neumývam sa ničím iným iba Bupi, aj moje deti. Milujeme to mydielko, ozaj je najlepšie. 🙂

skolara
28. okt 2014

Podla zlozenia a hlavne netoxicku

klincek
28. okt 2014

@michaela_bupi ja vacsinou skusam na sebe..musi mi ostat dobry pocit na pokozke a vona musi byt jemna, neznasam "presmradene" veci🙂. predtym si v obchode precitam zlozenie.
a spravim vam trocha reklamu🙂..k vasmu samponu som sa dostala v nemocnici na koznom, kde som bola s dcerkou (vtedy mala 2,5r.). produkty bupi tam boli v detskej kupelni ako nemocnicna kozmetika pre vsetky liecene deti..tak som na dcerke sampon (nas sme zabudli doma) a uz sme pri nom zostali.
este pikoska - mydlom vasej znacky sa v poslednych rokoch zivota umyvala moja starka, vraj bolo najlepsie 😉

ludka140281
28. okt 2014

@michaela_bupi s BUPI sme sa zoznámili už v mojom utlom detstve,,,,moja mama používala tuto značku a to nás bolo 6 detí,aj suseda tu istu a vedela som,ze po šamponiku su vlásky hebučke(aj ako dospelá ho používam na striedačku s iným),su voňave a čo je hlavné,neštípu očká 🙂Je cenovo dostupný a detská pokožka ho dobre znáša,tak nemám dôvod menit značku.....teda ja som prebrala skusenosti po svojich rodičoch a žabku máme doma vždy 🙂 deti miluju umývaciu emulziu(tá pena je na zjedenie)............

amdeis
28. okt 2014

Urcite si prestudujem zlozenie a ovoniam. Pokial to vonia silno, aromaticky alebo na 4km tak to urcite nekupim. Deti nemaju vonat ako osviezovace vzduchu. Telove mlieko bupi, zubnu pastu detsku tiez, ale sampon eko dospelacky a mydlo na telo domace. Jedine v lete detske opalovacie kremy a v zime mastny krem na tvar. A s tymi radami od inych. Hmmm. Vsimla som si, ze poznam malo ludi, ktori idu naozaj do hlbky tak ako ja, takze poradit sa nie je velmi s kym. Mozno s nasou pediatrickou. Tu povazujem za mimoriadne mudru a vazim si ju. Takze spolieham sa prevazne na seba. To vsak nevylucuje, ze si rada vypocujem referenciu/nazor, skonfrontujem s mojimi vedomstami a skusenostami a podla toho s vysledkom zaobchadzam.

amdeis
28. okt 2014

No to som si az teraz vsimla, ze toto je reklamne forum. Lebo su dva linky a reagovala som na nereklamny. Hmm. 🙄 Sa mi nepaci taketo prepajanie dvoch for.

michaela_bupi
autor
28. okt 2014

Mile mamicky. Dakujem za vase prispevky a vase skusenosti 🙂

bemunchkin
29. okt 2014

Keď bola malá menšia snažila som sa používať čo najmenej chémie, takže základ bol mydlo Bupi, ktoré mi odporučila moja pediatrička ako aj v pôrodnici. Ja som ho používala už dávno, o to viac ma potešilo, keď mi ho schválili aj profesionáli. Teraz vyberáme spolu, ale Bupi je väčšinou akurát v úrovni očí mojej dcérky, ktorá ju hneď vždy spozná, a tak máme rýchlo nakúpené 🙂. Musíme ešte vyskúšať ten krém na zapareniny, zatiaľ sme používali pytiol.

ivanka.7
30. okt 2014

Spolieham sa na seba a zlozenie vyrobku 😀 a potom dam pripadne ne vedomosti dievcat, ktore su podobne zamerane ako ja - na zlozenie vyrobkov 🙂

trinity888
31. okt 2014

Nik mi neradil. Odsledovala som si. Starší 3 roky - Hipp a mladší 1 rok Penathen... Z Hipp sa mi vyhádzal 🙂

michaela_bupi
autor
31. okt 2014

Dakujem za prispevky, je dolezite, aby si kazda mamicka vybrala a rozhodla podla seba, co je pre jej dietatko najlepsie... Tiez som to tak robila 🙂