Habovka - tipy na výlety

antonia15
7. aug 2023

Ahojte.
Chcela by som sa spýtať na tipy na výlety, prípadne aj tipy na dobré reštaurácie v Habovke a okolí. Niečo už mám pogooglené, ale možno má niekto super tip z osobnej skúsenosti. V skupine máme deti vo veku 10 mesiacov, rok, 5 rokov. Ďakujem🙂

dori2
7. aug 2023

@antonia15 vedla habovky je zuberec- muzeum oravskej dediny, krasne prechadzky, koliba josu- plavanie a jedlo, dalej kycer burger, z dalsej strany su blizko oravice- krasne doliny na prechadzky, termalne kupalisko 🙂

michaella91
7. aug 2023

@antonia15 V Habovke je Julianin dvor - deti sa tam zabavia na ihrisku, dá sa tam dať parádna káva, poprípadne si môžte ísť zaplávať do bazéna.. Dobre varia v Habovke v Pizzéria Blatná, v Zuberci Pizzeria Uno/ Kýčerburger. Medzi Habovkou a Zubercom je vonkajšie oplotené detské ihrisko aj so zmrzkou a občerstvením alebo hneď pri pumpe je Caffeteria, kde sa tiež detičky dobre zabavia. V Zuberci je pekné námestie s fontánou, večer svieti, malým drobcom sa to vždy páči😊. A ešte sa dá vyviesť vláčikom z Habovky hore na Zverovku, skús pozrieť, tiež je to pekné.

antonia15
autor
7. aug 2023

@dori2 ďakujem krásne...pridám reštaurácie k tipom na jedlo 🙂

antonia15
autor
7. aug 2023

@michaella91 skvelé tipy...ďakujem krásne 🙂 takéto tipy ujo google nepozná ;)

18momo18
7. aug 2023

V Habovke je este aj hojdacka s krasnym vyhladom.
https://slovenskycestovatel.sk/item/hojdacka-ha...

antonia15
autor
8. aug 2023

@18momo18 ďakujem áno to som si vygooglila 🙂