Zubár v Trnave

8. jan 2022

Ahojte, s ktorým zubárom / zubnou klinikou ste spokojné čo sa prístupu,vybavenia aj ceny týka ?
Potrebujem poriešiť zúbky, zachrániť ich už nepôjde (nie všetky) takže pôjdem asi do koruniek.. Na nete som našla zdent.sk, ttdent.sk a limbovú. Všetky majú v ponuke korunky.. Tak ma zaujíma, s ktorou máte skúsenosť.
Cenovo sú cca na rovnakej úrovni, ale ide mi teda skôr o ten prístup a celkovú kvalitu práce. Nemám na to, aby som ,,vyhodila" niekolko tisícok za zuby, ktoré sa mi rozpadnú za mesiac-rok.. Cháoete.
Ďakujem

nika_val
8. jan 2022

Ja chodím do Zdent a som veeelmi spokojná..
Tiež si dávam do poriadku zuby, snažím si ich zachrániť ale robil mi už aj korunky a super práca..
Prístup na 1*, velmi milý pán doktor, vysvetlí všetko čo ide robiť, na záver ešte raz povie čo vlastne urobil atď 🙂 za mňa naozaj super
Chodí tam aj priatel ktorý mal obrovský strach zo zubárov a tiež si ho chváli

autor
8. jan 2022

@nika_val a ktorý doktor konkrétne ? Či je tam iba jeden ?
A sú ochotný aj bez založenia karty či by som si musela u nich založiť ?

nika_val
8. jan 2022

Dr tam je iba jeden a v pohode aj bez zalozenia karty aj som zatial iba tak u nich

anitka_4
8. jan 2022

Ja odporúčam všetkými desiatimi VIP Family dentistry na Vajanského,akurát že je to súkromná klinika a nemajú zmluvy s poisťovňami. Cenník majú zverejnený na intagrame alebo na FB stránke. Ale zas na termíny sa nečaká 3 mesiace,ale týždeň/dva.

danielazib
26. apr 2022

Ahoj, prosim ťa, ako si vybrala? Potrebovala by som korunku a tiež bez založenia karty by som chcela.