Znalec nehnuteľnosti - Trnava, Piešťany

30. máj 2022

AHOJTE prosím vás nájde sa tu kontakt na znalca nehnuteľnosti okolie TT a PN, vôbec netuším ako sa pohybuje cena za posudok od znalca, samozrejme ak máte niekto skúsenosť a cenovo výhodné ďakujem

zanetakovacsova
30. máj 2022

Tam na vašom okolí síce nepoznám ale nám znalecký spravili za 300€ s tým že cez známosť

greta2017
30. máj 2022

My v BA priamo minuly tyzden nam robil a 250e za to pyta

viky173
30. máj 2022

zalezi o aku nehnutelnost ide, cena za dom + pozemok bude samozrejme vyssia ako za byt... gretka nado mnou to mala isto za byt 🙂

aduskatt
30. máj 2022

poznám viac, napíš mi správu, Cena sa pohybuje inak za byt, inak za dom - aj v rámci bytov tu v TT sa líši

xxxmisox
3. júl 2022

@aduskatt čauko.
Ako vidím cena sa líši.
My sme pred pár mesiacmi za znalecký na byt zaplatili 150€ Ak sa nemýlim, ešte to pozriem.
Ale to len asi pretože sme išli cez hypotekárnu poradkyňu? A oni majú svojich.

aduskatt
3. júl 2022

@xxxmisox Ahoj, mne to nemusíš písať, ja som odpovedala na otázku položenú niekým iným🙂 Ja som hypotékárny sprostredkovateľ a zároveň realitný maklér, takže viem ako sa cca pohybujú ceny u akého znalca. Je výborný aj znalec, ktorý spraví posudok za 150, ale keď zrovna nemá čas, alebo Ti úver ponáhľa, tak sú znalci, ktorých využiješ za inú cenu. A áno, mám kontakt na mnohých znalcov, nie len v Trnave

tiny_petka
1. aug 2022

Ak potrebujete znalca napíšte mi, pošlem kontakt 🙂