Všeobecný lekár/-ka v Trnave na Študentskej ulici

katenka2
2. okt 2021

Zienky z Trnavy, prosim Vas, nemate niektora skusenost so vseobecnou pani doktorkou, panom doktorom na Studenskej ulici v Trnave. Musim hladat noveho lekara, nas odisiel do dochodku aj pre zhorseny zdravotny stav a teraz sa nam tam striedaju 3 lekarky, ktore chudata nestihaju, nakolko maju este aj svoje rajony...
Toto zdravot.stredisko mam najblizsie k domu, hoci podla rajona tam nepatrim. Isla by som sa aspon spytat, ci by ma nezobrali, ale ani netusim, aka je tam situacia, kolko pacientov a hlavne, aky je pristup lekarov? Neporadite niektora?
Pekne dakujeeeeem

anesim
2. okt 2021

@katenka2 na studentskej je nejake zdrav stredisko ? A kde tam, lebo neviem zeby tam bol nejaky dr

katenka2
autor
2. okt 2021

@anesim vedla lekarni Cyprian

anesim
2. okt 2021

@katenka2 to je zrejme nove, ale diky za info

katenka2
autor
2. okt 2021

@anesim ale nie, su tam uz najmenej 2 roky

katenka2
autor
2. okt 2021
anesim
2. okt 2021

@katenka2 viem kde to je, chodim okolo kazdy den, len som nevedela, ze je tam dr

anesim
2. okt 2021

@katenka2 a blizko studentskej, na kalinciakovej ( doprava pred lekarnou) je mudr strbakova, tu si tiez chvalia

katenka2
autor
2. okt 2021

@anesim co sa vzdialenosti tyka, aj to by bolo dobre. Len, dcera tam ma gynekologa a tam vzdy taky masaker ludi, ze sa bojim aj nakuknut 😀

katenka2
autor
2. okt 2021

@anesim fakt, hodnotenia ma ta pani doktorka velmi pekne...

hsara99
3. okt 2021

k dr. štrbakovej chodím a je úúžasná 🙂

katenka2
autor
3. okt 2021

@hsara99 ďakujem krásne, ja sa o to idem pokúsiť zajtra 😏. Je to mladšia, či staršia pani doktorka?

hsara99
4. okt 2021

@katenka2 mladšia 🙂