Škôlka a detská doktorka v Trnave

13. dec 2022

Dobrý deň, ako je to prosím Vás s pediatrom a škôlkou v prípade že v Trnave moje dietatko nemá trvalý pobyt ?
Mylsim že s lekárkou by problém byt nemal ale čo štátne škôlky?
Ešte mam čas to riešiť no radšej skoro ako neskoro, vopred ďakujem za odpovede 🙂

mogaa
13. dec 2022

no treba si podávať žiadosti a uvidíš....prihlášky sa dávajú v máji.....väčšina miest má určené spádové škôlky a ak tam dieťa nepatrí, mali by ho vziať len ak je volné miesto.....ale na niektorých škôlkach to neriešia.....je to naozaj individuálne.....ono či dieťa do spádovej škôlky patrí alebo nie, vziať ti ho nemusia ak je málo miest, takže je to v podstate jedno....

anesim
13. dec 2022

V tt skolka minimalna sanca bez trvaleho pobytu, ani skoly nechcu brat do 1.rocnika pokial nie je trvaly pobyt v tt, vo vyssich rocnikoch sa to uz tak neriesi, ak je miesto, tak vtedy zoberu

loginexistuje
13. dec 2022

aj s pediatrom mozes mat problem daj si aspon prvhodny pobyt

jahodka1126
13. dec 2022

My sme sa teraz nastahovali a podarilo sa nam vybavit pediatra v Suchej nad Parnou bez zmeny TP. Este stale cakame na kolaudaciu takze nemame spravenu zmenu TP. Doktorka to ale pochopila a bola mila 🙂. Skolku sme este neriesili nakolko mala mi tam este nechodi. Snad kym budem skolku riesit niekedy na jar, tak uz budeme mat vsetko na poriadku 🙂

autor
13. dec 2022

Tak to ate ma veľmi nepotešili veru 😁 nechcela som si povodne meniť adresu trvalého bydliska ale pre istotu to zmením už teraz vopred, ďakujem vam za odpovede 🙂