Priestory na cukrárenskú výrobu - Trnava

saska_ba
17. apr 2021

V Trnave alebo okoli hľadám priestor na výrobu cukroviniek. Priestory potrebujem na cca 3-4 hodiny od rána 5:00. Viete mi odporučiť miesto za fajn cenu? Ďakujem

martinkatinka
17. apr 2021

Predpokladam, ze budes musiet vyrazit do mesta a obzriet ponuky alebo popozerat na webe 🤷🍾

luccija
17. apr 2021

@saska_ba to nebude ľahké, kto takú výrobu má nebude prenajímať druhému.a zriadiť obehat hygienu, vybavenie chladiace boxy je dosť narocne

saska_ba
autor
17. apr 2021

@luccija, práve preto hľadám. Viete mi poradiť konkrétne ma čo si dať pozor? Čo konkrétne je náročné?
Niekto ma napríklad hygienou schválenú cukrarensku výrobňu, kde robí torty, môže ich robiť cca 7hodin denne, tak možno by sa mu hodilo aj pár stoviek € za prenájom priestorov. Prečo nie. 🤷🏻‍♀️

saska_ba
autor
17. apr 2021

@martinkatinka hľadám 😉

lucka_lullu
18. apr 2021

@saska_ba škoda ze nie si bližšie, tiež zvažujem takýto zdieľaný nájom. 🙂Podľa mňa to je dobrá cesta, hlavne teraz keď to majú cukrarnici náročné kvôli obmedzeniam.
O jednej takej prevádzke som vedela v ba, že si to takto zdieľajú.

saska_ba
autor
18. apr 2021

@lucka_lullu jasne, veď pomôže sa aj na jednej aj na druhej strane. A kde si presne ak sa môžem opýtať?

luccija
18. apr 2021

@saska_ba neviem čo myslis poradiť?hygiena pri cukrarensjej výrobe je v

luccija
18. apr 2021

Veľmi náročná.Zvlast boxy, zvlášť chladničky, zvlášť ovocie, odpadky z povykrajovanych časti.V mojej dedine je vyrobna, ale je to ich kúpený priestor a majú aj cukráreň hneď vedľa.Cukrarky pracujú normálne 8,5 hod, ale oni sú už veľká firma svadby, catering.Moja kamarátka zvažovala takú výrobnu roky piekla doma, ale, ked zistila čo to obnáša upustila od týchto plánov.Neviem si predstaviť také zdieľanie aj čo sa týka potravín a pod, ale tak možno to tak funguje, keď niekto hore píše😊ak chces vedieť čo musíš splniť informuj sa na živnostenskom a hygiene

saska_ba
autor
18. apr 2021

@luccija v pohode 🙂 mám pozisťované, len som chcela vedieť od Vás čo je náročné. Diky za info.
Majte sa 😊

nika82
20. apr 2021

@saska_ba ja ako ziacka som chodila na prax do vyroby co bola na Kopanke bola tam aj pekaren