Pizza Roman

mimusina
21. júl 2024

Ahojte baby,
oplatí sa íst do Zelenča - na pizzu a je tam vraj aj mini ZOO - neviete aké zvieratká sú tam?
je možnosť aj kŕmenia zvierat?
ďakujeeem.

alex7584
21. júl 2024

@mimusina my sme tam boli davno a krmit sa dali tusim morcata...Puste Ulany su lepsie na zvieratka...ale tak Roman ma aj fajn detske ihrisko a podla mna chutnu pizzu.

mimusina
autor
21. júl 2024

@alex7584 v Pustých Uľanoch sme boli tam sa nám páčilo...aké zvieratká sú v Zelenči - nepamätáš si?

alex7584
21. júl 2024

@mimusina lamy si pamatam a tusim aj tavu ale nie som si ista...a bolo to ozaj davno. Viac tam toho bolo. Akoze ak ste z okolia chodte, aspon sa dobre najete 🙂 pizza burger je paradny tiez a to maju tusim len oni 🙂 ale teda Ulany necakajte ani zdaleka 😀

rfrd12
22. júl 2024

Varia tam dobre, ale tu akoze ZOO som nikdy nepochopila, stale pod zamkom.

alex7584
22. júl 2024

@rfrd12 myslim, ze pustaju iba kazdu hodinu a do 16 tusim iba

jankadankaanka
23. júl 2024

Je to časovo obmedzene nejak do 16-17
Ale za mňa teda jedlo 🥴 zjesť sa dá, niektoré majú jedla chutne To určite áno ale hygiena ? 🤐🤢 kuchyňa otvorená, všade muchy lebo veď aj zvieratá sú hneď za kuchyňou. Kuchár fajčí a potom s tými neumytými rukami robil pizzu. 😵‍💫
Varievali dobre zo začiatku ale pokazili sa. My sme tomu dali šancu niekoľkokrát no vždy sklamaní sme boli

erikaeb
25. júl 2024

@mimusina pizza bola fajn, nič extra, dlho sme čakali lebo bolo plno a jeden čašník.
Zvieratá: krava kone ovce kozy prasa husy, morča ,zajac, bažant, nejaké pipky malé, papagáje, oslík, visc si nepamätám.. kŕmiť sa dá buď že si kúpiš ich "balíček" kde je suchý chleba alebo prinesieš svoje napr mrkvu a schvália ti ju pri vstupe..
Zdalo sa mi že ich chovajú na tom chlebe, niektorí ho mali stále vo výbehu rozmočeny celú hromadu..
Za mňa ak by som chcela ísť opäť niekam blízko, najesť sa a pozrieť zvieratá tak fajn. Ale naozaj nič výnimočné nečakaj