Parkovanie v Trnave

natasqa00
19. aug 2024

Ahojte, je tu niekto z Trnavy, aby mi poradil? V piatok ráno idem z Trnavy na vlak a prídem v sobotu v noci. Potrebujem niekde zaparkovať auto. Ako je to s parkoviskom pred železničnou? Nájdem tam. Ráno okolo 6 volne miesto? Je spoplatnené ? Poprípade kde blízko železnice sa dá parkovať ? Ďakujem. Za pomoc

ssimusska
19. aug 2024

@natasqa00 Ráno som našla vždy, je zadarmo. Parkovať sa blízko dá jedine pri nemocnici ale tam je B zóna sa mi zdá, no aj to parkovisko býva celé plné.

natasqa00
autor
19. aug 2024

@ssimusska takže môžem sa spoľahnúť na to ze okolo pol 6 tam aspoň 1 miesto bude volne?

ssimusska
19. aug 2024

@natasqa00 Mne sa nikdy nestalo že okolo 6 bolo plno.

hsara99
19. aug 2024

No ja teda chodievam cca 1-2x do týždňa okolo 6 na stanicu na vlak a ešte som tento rok prázdne miesto nechytila 😄 parkovavam pri nemocnici. Na celý deň to je 4€ myslím cez stránku https://datamesta.trnava.sk/#/uvod

natasqa00
autor
19. aug 2024

@hsara99 a nemocnica je tam poblizku ak by náhodou? Ja Trnavu vôbec nepoznám 😀

hsara99
19. aug 2024

@natasqa00 nemocnica je hneď za stanicou 🙂 číslo 1. je stanica a číslo 2. tak tam je teraz nové veľké parkovisko

nikpa
19. aug 2024

@natasqa00 určite sa nespoliehaj, že pred stanicou ráno o 6hod. zaparkujes. Každopádne, nie je na stanici parkovisko len to veľké rovno pred vystupom ale aj na ľavo ako sú zastávky autobusové tak za nimi je zopár miest, tam skôr nájdeš. Alebo potom si hoď do Google maps Olympia, Jána Bottu 2810, 917 08 Trnava, je tam veľké parkovisko zadarmo a o 6hod býva prázdne každý deň. A pešo prejdeš len cez park cca za 5min si na stanici.

natasqa00
autor
19. aug 2024

@hsara99 Jej ďakujem moc, len ja mam.vždy takto strese keď idem do neznámeho prostredia a mam parkovať 😀

natasqa00
autor
19. aug 2024

@nikpa vďaka

sissik
19. aug 2024

na parkovisku pred stanicou zaparkujes o 4 rano. O 6 rano urcite nie 😉 Mozno najdes miesto na ploche vyznaceje na zeleno - niekedy davnejsie bola neplatena, neviem ako je to teraz. Urcite najdes rano o 6 miesto na parkovisku medzi zel. stanicou a nemocnicou. To sa zaplna trochu neskor. To je platene parkovisko a ceny si vies pozriet tu https://doprava.trnava.sk/parkovanie/

adabise683
27. aug 2024

Ako pise @nikpa ... chod rovno na sidlisko Prednadrazie a tam iste zaparkujes ... potom cca 5 az 10 minut peso na stanicu 😀