ORL Trnava

5. dec 2022

Prosím Vás ako to chodí na ORL v TT? Mám na mysli len jednorázové prvé vyšetrenie. Pár dní mi puka v uchu a dnes večer ma to už začína aj bolieť. Ráno zabehnem obvodnej pre výmenný lístok. Viete mi odporučit kam sa ísť spýtať, kde berú aj bez objednania alebo bez caseniek? Ďakujem.

elanor
5. dec 2022

bez casenie asi nikde. Tie ma aj Heriban aj Kujanova.

autor
5. dec 2022

@elanor len tá sa mi asi neujde keď ráno idem k obvodnej pre lístok a ona ordinuje až od 7.30h. To je inak bordel, takýto systém keď človeka niečo bolí aby behal pre papier lebo ho inak neošetria. Snad sa tam aspoň do stredy dostanem a dovtedy mi bude zabrať Ibalgin 🙈

vevapeto
5. dec 2022

Nemajú e-časenky? Žeby si sa objednala trebárs 5. a utekala pre výmenný k obvodacke?

elanor
5. dec 2022

a co tak si najprv ist pre casenku, a medzicas nez sa dostanes na radu vyuzit na ziskanie vymenneho listka u obvodaka? Bezna prax.

elanor
5. dec 2022

@vevapeto ku Kujanovej sa da objednat cez e-casenku, ale najblizsi volny termin ma 14. a 15.12. a potom ma tusim dovolenku. To jej asi velmi nepomoze...
Cize jedine osobne si vystat radu na casenku rano a potom uz len cakat. Bohuzial...

lilyianka
6. dec 2022

Myslím,že bez objednania sa nedostaneš nikde na ORL vyšetrenie. Ja chodím k Piknovej do ŽOS a vždy sa telefonicky objednám. Čakáš cca týždeň. Ale minule ss kamoške pošťastilo a zobrala ju v ten deň (niekto im vypadol).
No a potom už jedine pohotovosť. Tam môžeš ísť aj bez výmenného lístka. Len teda ktovie na koho natrafíš

autor
6. dec 2022

Ďakujem vám. Poslala som pre lístok obvodnej sestru a ja čakám zatiaľ v rade kým mi ju priniesla.

vorkola
18. dec 2022

no ,takto,do vecera nejak vydrzat, a od myslim od 16 hod do nemocnice,pohotovost tam nepotrebujes vymenny,.ja to robim vzdy tak ,dostanes pvru pomoc castokrat co treba na liecbu,kvapky alobo atb, a povedia kedy na kontrolu, a u komu,ved predsa akutnym uchom ,hrdlom nemozes cakat ani len 2 dni