Očný lekár - Trnava a okolie

maroonka77
7. máj 2021

Ahojte, viete mi prosim odporucit nejakeho fakt dobreho detskeho lekara pre 1,5 rocnu? Idealne Trnavsky kraj popripade BA. Dakujem 🙏

m.ivana
7. máj 2021

@maroonka77 odporúčam z vlastnej skúsenosti MUDr. Klobušickú, Sereď, má úžasný prístup k deťom

hors
7. máj 2021

@maroonka77 Aj ja odporúčam Mudr Klobusicku úžasná lekárka,ja chodím s BA k nej 😉

nikpa
7. máj 2021

@maroonka77 Klobusicka neberie nových pacientov

maroonka77
autor
8. máj 2021

@m.ivana prosim ta treba aj vymenny listok? Skusim jej zavolat 🙏

m.ivana
8. máj 2021

@maroonka77 najlepšie zavolať a dohodnúť sa so sestričkou na termíne aj ohľadne potreby výmenného lístka.Ak by nezdvíhali treba volať viackrát ráno ale skôr po obede(cca 13.00)

hors
8. máj 2021

@maroonka77 neviem ako je to teraz ale tam sa objednávam cez Pro Care alebo osobne a platí sa 10e .Oni ti povedia ci je treba vymení lístok.

maroonka77
autor
8. máj 2021

@hors prihlasujes sa cez ten formular na procare stranke? A oni sa ti potom ozvu s terminom? Pytam sa pre pripad ze sa tam nedovolam 😑

hors
8. máj 2021

@maroonka77 áno môže sa aj tak 🙂ale ja som si vždy volala a dalo sa dovolať nebol problem 🙂prajem skóre vybavenie 🙂

maroonka77
autor
8. máj 2021

@hors dakujeeem ❤

ka2shka
9. máj 2021

@maroonka77 odporucam Neoviziu v Bratislave, sice cesta tam a spat plus za vysetrenie sa plati povodne 20€ teraz uz 30€ ale ak mate poistovnu Union tak zdarma. Ale vysetrenie je uzasne, pani doktorka nas ma taka mlada, mila a sikovna, merania vsetkymi moznymi pristrojmi, mily personal, pridete presne na cas, parkovanie aj cakaren na urovni, kava, caj, voda k dispo. Tiez som hladala v TT a nenasla, chybaju nam tu detski ocni lekari a do Serede ma neprijemna pani odbila v telefone ze ma nevezmu lebo su full a mam si hladat v TT.

maroonka77
autor
9. máj 2021

@ka2shka akurat pozeram ze maju pobocku aj v Trnave 🤔 ako dlho si cakala na termin do tej BA?

mimka91
9. máj 2021

@maroonka77 odporucam MUDr. Elizovu v BA, kuk jej stranku ophtalmo, ale je sukromna

mon895
9. máj 2021

Do serede odporucam objednat sa cez recepciu viem ze tak brali aj ked priamo dr nebrala. Ja som davala vymenny listok a nikdy som nic neplatila (chodime k nej 4roky)

maroonka77
autor
9. máj 2021

@mon895 a prosim ta ako dlho sa caka cca na termin?

mon895
9. máj 2021

@maroonka77 ked sme potrebovali hned vysetrenie (zapalene oko) brala nas bez terminu inak cca 3 mesiace

ka2shka
10. máj 2021

@maroonka77 maju ale bez detskeho lekara, to je len pre dospelakov, inak by sme chodili sem. Do BA neviem, to je urcite individualne ta cakacia doba, teraz pocas korony mozno sa caka menej a ja si to uz nepamatam nasu prvu navstevu a potom kazdu dalsiu polrocnu kontrolu sa objednavam priamo tam pri odchode.